PajūrysRenginiai

Žiemos šviesų festivalis pajūryje – „Atgyjantys pasaulio stebuklai“

2024-01-17 — Goda Leo0

main

PajūrysRenginiai

Žiemos šviesų festivalis pajūryje – „Atgyjantys pasaulio stebuklai“

2024-01-17 — Goda Leo0

Ar kada matėte ant Triumfo arkos vaikštantį Kalėdų senelį? O Koliziejuje – ne nuožmias gladiatorių kovas, o dailiai šokančius katiną, ežiuką ir viščiuką? Viską perskaitėte teisingai. Kelyje Klaipėda-Palanga išvysite šventiškai tviskantį Eifelio bokštą, kuris tarsi kelrodė žvaigždė atves į magišką žiemos šviesų ir muzikos festivalį „Atgyjantys pasaulio stebuklai“.

Čia pasijusite tikroje kalėdinėje pasakoje, kur fantazijos ir slapčiausios svajonės virsta nuostabia tikrove. Apkeliauti įspūdingiausius pasaulio stebuklus per kelias valandas? Prašom! Asmenukė prie Big Beno, Didžiosios Kinų sienos, Brandenburgo vartų ar Cheopso piramidės žengus vos kelis žingsnius? Tikrai taip! O geriausia tai, kad nė viena iš 21 miniatiūros, atkartojančios senuosius ir naujuosius pasaulio architektūros stebuklus, nėra tokia, kokios tradiciškai būtų galima tikėtis.

 

Šviesos projekcijos kuria neišdildomą įspūdį paliekantį vaizdą. Per sekundę griūva sienos, rūsčius skulptūrų veidus keičia linksmi kalėdiniai personažai, Big Benas primena šiuolaikinėje diskotekoje besilinksminantį šokėją, o Tadžmahalas sušvinta tokiomis spalvomis, kad vieną akimirką jautiesi lyg kosmose tarp skriejančių planetų, o kitą – prisimeni vaikystės pasaką apie nuostabų miške stovintį saldainių ir meduolių namelį, prie kurio taip ir norisi prieiti ir paragauti.

O paragauti Babilono sodų parke tikrai bus ką, nes čia įsikūręs jaukiai papuoštas restoranas, kuriame šildys kava, arbata, karštas vynas ir desertas, o už lango šviečiantis Eifelio bokštas privers pasijusti romantiško prancūzų filmo aktoriais. Taip pat mažus ir didelius džiugina kalėdiška dvasia alsuojantis kupolas, primenantis Kalėdų senelio rezidenciją, kurioje galima surengti magišką kalėdinę fotosesiją.

Analogų Lietuvoje ir Baltijos šalyse neturintis miniatiūrų parkas ir žiemos šviesų festivalis lankytojų lauks iki vasario 18 dienos, ir tikimės, jog taps gražia kiekvienos žiemos tradicija.

Bilietų kainos:

  • suaugusiems 12 Eur
  • vaikams 3-12 m. – 10 Eur
  • vaikams iki 3 m. – nemokamai

Adresas: Klaipėdos r., Kretingalės sen., Letūkų k., Apžvalgos g. 2

Daugiau informacijos: https://babilonosodai.lt

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.