Dienosstovyklos

VRoom.lt kūrybinėje dienos stovykla

2019-05-09 — Goda Leo0

main

Dienosstovyklos

VRoom.lt kūrybinėje dienos stovykla

2019-05-09 — Goda Leo0

Kaina: nuo 140 eur

Amžius: nuo 9 metų

 

Apskritis: Vilnius

Daugiau info:  http://stovykla.vroom.lt

I grupė: liepos 8-12d.

Kaina: 140 €

Amžius: 9 – 12 metų

Apskritis: Vilnius

Daugiau info: http://stovykla.vroom.lt

Pamaina: liepos 8 – 12 d.

Aprašymas:

VRoom.lt kūrybinėje dienos stovykloje vaikai kurs kompiuterinius žaidimus ir virtualios realybės pasaulius, programuos robotus ir kurs trumpus 360° filmus bei istorijas. Žinoma, bus ir pramogų: tiek žaidimai lauke, tiek viduje, virtualioje realybėje. Stovykla skirta 9 – 12 metų vaikams. Į kainą įeina ir maitinimas. Savo kompiuterio nereikia.

Programa:

  • Pirmadienis. Virtualios realybės pasaulių kūrimas ir programavimas CoSpaces platformoje. Kūryba nuo idėjos gimimo popieriuje iki savo rankomis gaminamu virtualios realybės akinių.
  • Antradienis. Žaidimų kūrimas ir programavimas RoBlox platformoje. Mokysimės kodavimo ir dizaino pagrindų kurie padės vaikams įgyvendinti savo kompiuterinių žaidimų idėjas.
  • Trečiadienis. Istorijų ir pasakų kūrimas su Sphero robotukais. Gaminsim personažus, koduosime jų judesius ir įgarsinsime jų pokalbius.
  • Ketvirtadienis. 360 laipsnių filmų kūrimas. Rašysim scenarijų, filmuosim ir montuosim.
  • \Penktadienis. Projektų pabaigimas, įspūdžių pasidalinimas ir pramogos.

VRoom.lt – inovatyvių technologijų paslaugų ir pramogų profesionalai. Patys būdami tėvai ir atsakingi piliečiai, jaučiame kaip svarbu, kad šiuolaikinis vaikas ne tik vartotų ir žaistų su naujausiomis technologijomis, bet ir suprastų, kaip jos veikia, kaip jomis kurti. Mūsų komanda turi daugiau nei 15 metų verslo, lyderystės, teatro bei technologijų stovyklų organizavimo patirtį. Sujungę šią patirtį su savo aistra technologijoms, pristatome Jums VRoom.lt dienos stovyklą.

Daugiau informacijos ir registracija: http://stovykla.vroom.lt

Kontaktai: info@vroom.lt

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.