IšbandomeŽaidimai

Virtualios realybės potyris su “VR café”

2019-02-27 — rimas0

main

IšbandomeŽaidimai

Virtualios realybės potyris su “VR café”

2019-02-27 — rimas0

Sunku sugalvoti naują pramogą visai šeimai šaltą ir niūrų vakarą. Todėl gavę „Laisvalaikio dovanos“ pakvietimą apsilankyti „VR café“ – virtualios realybės kambaryje – labai apsidžiaugėme nauju nuotykiu. Pramogauti vykome su vyriausiomis merginomis, nes specialūs akiniai sunkiai pritaikomi vaikams iki 6 metų.

Kas yra VR (virtuali realybė)

 

Virtuali realybė – tai kompiuterinė aplinka, į kurią „patenkama“ specialaus šalmo ir kambario kampuose išdėstytų judesio fiksatorių pagalba. Šalme įtaisytas ekranas regos lauką pilnai užpildo simuliuojamu vaizdu. Vaikštant po kambarį ar pasukant galvą į šonus – vaizdas prisitaiko prie tikrų judesių, taip „apgaudamas“ smegenis lyg iš tikrųjų būtum persikėlęs į žaidimą.

Kam skirta

Pramoga skirta tiek vaikams tiek suaugusiems – puikiai tinka visai šeimai. Tai gera dovana vaikui, kuris turi viską ir kurį norėtumėte nustebinti nauju nuotykiu. Dovanų kuponą galite įsigyti laisvalaikiodovanos.lt

Manau, kad ir berniukai, ir mergaitės suras jiems patinkančių VR žaidimų. Mūsų merginos leidosi „amerikietiškais kalneliais“, su žuvimis plaukiojo po vandeniu, skraidė tarp namų, žaidė muzikinius žaidimus.

Vyresniems yra šaudyklių, siaubo (N-14) ir pabėgimo kambarių, skrydžio į kosmosą simuliatorių. Daugumos jų net nespėjome išbandyti – liko kitiems kartams.

Kol vienas žaidžia, kiti žaidimą stebi per monitorių – todėl gali patarti ar kartu džiaugtis pasiekus gerą rezultatą.

„VR cafe“ pramogų erdvė suskirstyta į atskirus kambarius, todėl tuo pačiu metu netrukdydami vieni kitiems gali žaisti kelios šeimos ar draugų kompanijos.

Kiek kainuoja

Viena valanda kainuoja 20 eur. Galima užsisakyti ir nuo 15 min.

Per šį laiką trise spėjome išbandyti septynis skirtingus žaidimus. Bet jei dalyvių būtų daugiau, tikrai reikėtų ir daugiau laiko. Merginas iš kambario reikėjo krapštyte iškrapštyti, nes abi norėjo išbandyti kuo daugiau žaidimų.

Virtualios realybės kambariai „VR cafe“ įsikūrę Vilniuje Ogmios mieste ir PC Europa. Dirba iki 21 val. Prieš atvykstant būtinai rezervuokite laiką.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.