RenginiaiVilnius

Vilniaus sporto ir kultūros festivalis 2018

2018-09-27 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Vilniaus sporto ir kultūros festivalis 2018

2018-09-27 — Goda Leo0

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, BĮ Kirtimų kultūros centras, VšĮ „Aktyvus VilniusLietuvos asociacija „Sportas visiems“ ir ActiveTraining rugsėjo 29-30 d. Vilniuje, „Litexpo”, organizuoja Vilniaus sporto ir kultūros festivalį, kurio metu taip pat vyks Europos sporto savaitės #BEACTIVE NIGHT savaitgalio renginiai!

Vilniaus sporto ir kultūros festivalis – renginys, kuriame švenčiamas išradingumas, kūryba ir skatinamas fizinis aktyvumas.

 

#BEACTIVE Night – Europos sporto savaitės renginių ciklo savaitgalis Vilniuje – masinė vakarinė sporto fiesta (Zumba maratonas, treniruotės su garsiomis užsienio trenerėmis ir naktinis bėgimas).

Tai vienas didžiausių sporto ir kultūros renginių Vilniuje, į vieną vietą sutraukiantis daugybę kultūros ir meno organizacijų, sporto, sveikatingumo klubų, būrelių bei įvairiausių sporto prekių ženklų atstovų, profesionalių sportininkų, sveikos gyvensenos šalininkų.

APLANKYK:

1 – 2 salėse vyks 

KULTŪROS IR MENO ĮSTAIGŲ PARODA: vykdomą veiklą pristatys kultūros ir meno organizacijos, neformaliojo ugdymo įstaigos ir įvairaus pobūdžio kultūrinio užimtumo skatinimo iniciatyvos. Taip pat vyks kūrybinės dirbtuvės vaikams ir suaugusiems, koncertai ant pagrindinės festivalio scenos, paskaitos ir pristatymai gyvenimo būdo kultūros tematika, filmų peržiūros, meno ir dizaino mugė.

3 salėje vyks

SVEIKOS GYVENSENOS IR SPORTO PREKIŲ PARODA: sporto pramogos, sporto naujovių pristatymai, pranešimai.

4 salėje

#BEACTIVE NIGHT su garsiausiais Europos ir JAV treneriais (ZUMBA maratonas su Loretta Bates) ir
SVEIKATINGUMO STUDIJŲ, SPORTO KLUBŲ PARODA: sveikatingumo, sporto studijų, klubų paroda, pasirodymai, atviros treniruotės

5 salėje

SPORTO BŪRELIŲ MUGĖ: klubų, būrelių mugė, interaktyvios zonos, kovos menų klubų ir atvirų turnyrų zonos (,,išbandyk sportą”)

Konferencijų centre (5 salės antrajame aukšte)

SVEIKATINGUMO IR SPORTO KONFERENCIJA ,,ACTIVE TRAINING”

DAUGIAU INFORMACIJOS: http://www.sportofestivalis.lt/

Bilietus platins BILIETAI.LT bilieto kaina 2-9 Eur.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.