Blogas

Svetainės baldų derinimo taisyklės

2023-10-10 — Goda Leo0

main

Blogas

Svetainės baldų derinimo taisyklės

2023-10-10 — Goda Leo0

Šiandieninis baldų sektorius toks turtingas, kad rinkdamiesi baldus dažnas nori ir gražios sofos, ir sekcijos, o kur dar komfortiškas fotelis, išskirtinė komoda, kavos staliukas, pufas ir t.t. Tačiau nors daug baldų traukia dėmesį, verta šį tą žinoti apie jų derinimą svetainėje, siekiant harmoningo bendro vaizdo.

Bendras stilius

 

Viena iš pagrindinių taisyklių – visi pasirinkti baldai turi derėti tarpusavyje. Todėl prieš rinkdamiesi apsvarstykite, koks stilius dominuos, kokios medžiagos ir spalvos kurs interjero koncepciją. Tiesa, su spalvomis šiuolaikiniuose interjeruose galima ir drąsiau pažaisti. Nebūtina, kad vyrautų monochrominė spalvų paletė – sofa ar foteliai gali išsiskirti kaip ryškesni, originalūs akcentai. Baldus nesunkiai suderinsite visus rinkdamiesi el. parduotuvėje Deinavosbaldai.lt arba salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Elektrėnuose.

Baldų išdėstymas

Jei patalpa maža, palikite vietos judėjimui kambaryje. Mažai patalpai rinkitės funkcionalius baldus, juos labiau išdėstykite palei sienas. Didelėje erdvėje, atvirkščiai, nestatykite visų baldų palei sienas – puikiai atrodys nuo jos gerokai atitraukta sofa ar minkštas kampas, o už jo – didelė knygų lentyna ar vitrina.

Proporcijos

Tiek mažose, tiek didelėse patalpose labai svarbu, kad baldai būtų proporcingi. Jei renkatės didelį minkštą kampą, sofos ir fotelių komplektą, tai raskite vietos ir ilgai komodai ar aukštai, plačiai knygų lentynai. Jei patalpa kompaktiška, visi baldai turėtų kurti lengvumo, grakštumo įspūdį, venkite masyvumo.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.