Lankytinos vietosLietuvoje

Šiaulių kraštas 2023: nauji lankytini objektai šeimoms su vaikais

2023-05-21 — Goda Leo0

main

Lankytinos vietosLietuvoje

Šiaulių kraštas 2023: nauji lankytini objektai šeimoms su vaikais

2023-05-21 — Goda Leo0

Šiaulių krašto lankytinas vietas šeimoms su vaikais rasite čia ŠIAULIAI ir aplink: lankytinos vietos/pramogos šeimoms su vaikais, o šiemet papildome tik naujai atsiradusiomis vietomis ir  maršrutais.

Mistinis Šiaulių krašto maršrutas

Jei ketinate vykti į Šiaulių rajoną, tai būtinai turite patirti mistinę krašto magiją lankydami vietas, apipintas mitais, legendomis, pasakomis, stebuklais ir liaudies liudijimais.

 

O gal pabandykite šį maršrutą jau sutemų metu – neabejojame patirsite įspūdingų emocijų.

Tai – laisvos formos maršrutas, kuriame galite nesivadovauti objektų eiliškumu, tad keliauk taip, kaip patogiausia tau.

Maršrutą sudaro 94 kilometrai ir 5 sustojimai.

Plačiau: Maršrutas (siauliurajonas.lt)

Baidarės Ventos upe (Kuršėnai – Rekčių piliakalnis)

Venta – šiaurės vakarų Lietuvos ir Latvijos vakarų upė. Ji yra viena iš didžiausių per Lietuvos teritoriją tekančių upių, kuri tinkama nesudėtingam vandens turizmui. Pradedantiesiems tikrai turėtų tikti Venta, kadangi plaukimas ja nėra sudėtingas, pati upė yra gana rami, o jos krantai vaizdingi. Tiesa, kliūčių kartais pasitaiko: gali sutikti išvirtusį medį ar po vandeniu pasislėpusius akmenis.

Plaukdami baidarėmis galėsite grožėtis ne tik pušynų ir pakrančių pievų žaluma, upės povandeninio pasaulio įdomybėmis, bet ir gamtos, kultūros paveldo objektais. Po įspūdžių kupino plaukimo Sodyboje „Ventos slėnis” kviečiame pailsėti ant upės kranto besidriekiančioje  stovyklavietėje, o norintiems visiškai atsipalaiduoti Jums bus paruoštas kubilas.

Plaukimas šiuo maršrutu rekomenduojamas tik esant pakankamam vandens lygiui. Šis maršrutas yra savarankiškas ir juo plaukti galite turint savo baidares, irklentes, valtis.

1 dienos maršrutas Ventos upe – 15 km. (tęsiasi apie 6 val.)

Maudynių maršrutas PLIUŠKU PLIUŠKU

Maudynės – viena smagiausių vasaros pramogų, nes tai reiškia daug vandens. Iš esmės to jau užtenka, kad tiek vaikui, tiek suaugusiam būtų smagu! Sudėjome Jums Šiaulių rajono vandens telkinių, kuriuose vasarą leidžia mūsų krašto poilsiautojai, maršrutą. Išbandykite jį ir išsirinkite savo mėgstamiausią, mylimiausią paplūdymį.  Prieš maudynes pasirūpinkite kokybiškais plaukimo reikmenimis, net jei vaikas/suagęs moka ar pramokęs plaukti. Gera nuotaika svarbi, bet saugumas – svarbiausias, tad nepamirškite plaukimo ratų ir rankovių. Tai – laisvos formos maršrutas, kuriame galite nesivadovauti objektų eiliškumu, tad keliauk taip, kaip patogiausia tau. Visas maršrutas yra 140 kilometrų su devyniais maudynių sustojimais.

Visą maršrutą rasite : Maršrutas (siauliurajonas.lt)
Naują apgyvendinimo – poilsio vieta „Miško sielos namelis“

Miško Sielos Namelis – tai jaukus poilsio kampelis, įsikūręs miške, Šiaulių rajone.

Miško terapija…
Išgirskite rytą, kuris žadina paukščių čiulbėjimu.
Užuoskite tyro miško kvapą.
Regėkite ugnies šviesą.
Lieskite miško paklotę.
Ragaukite žolelių arbatą.

Naisiuose įsikūrė nauji svečių namai „Baltas gandras“
 jaukūs, išskirtinio išplanavimo svečių namai, puikiai pritaikyti šeimoms. Keturi keturviečiai ir vienas dvivietis kambarys laukia Jūsų viešnagės! Keturviečiuose kambariuose rasite šaldytuvus, mikrobangų krosneles, virdulius, oro kondicionierių ir privačius dušus. Pirmame aukšte Jūsų paslaugoms – restoranas.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.