KaunasRenginiai

Šį šeštadienį Kaune – ekskursija po III fortą

2023-03-13 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiai

Šį šeštadienį Kaune – ekskursija po III fortą

2023-03-13 — Goda Leo0

Kauno tvirtovės parkas kviečia į pirmąsias 2023 metų apžvalgines ekskursijas Kauno tvirtovėje, Kauno tvirtovės III forto kareivinėse!

1915 metų rugpjūčio mėnesį Kauno apylinkėse užvirė didžiausias mūšis Kauno istorijoje. Kaizerio armija pradėjo carinės Kauno tvirtovės šturmą. Po I Pasaulinio karo tvirtovė išliko aktuali karinei paskirčiai.

 

Šiais laikais tvirtovės paskirtis pasikeitusi, tačiau vis dar menanti karo padarinius….Susitikimo vieta su gide: nuo gatvės pusės prie šlagbaumo automobilių aikštelėje.

Lokacija žemėlapyje: https://maps.app.goo.gl/S6EVHkJBh7WHtJsH8

Ekskursijos kaina – 5 Eur.

Trukmė – 1 val.

Daugiau informacijos telefonu: +370 37 309350

Atsiskaitymas vietoje TIK BANKO KORTELE. Prašome atvykti bent 10 min. anksčiau prieš numatytą ekskursijos laiką.Rekomenduojame:

– Pasirūpinti patogia, šilta apranga ir avalyne.

– Turėkite šviesos šaltinį – žibintuvėlį.

– Galima pasiimti rogutes Organizatoriai kartu su Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija rūpinasi fortuose žiemojančių šikšnosparnių apsauga ir visų prašo būti atsakingais: lankymasis fortų teritorijoje yra ribojamas teisės aktų nustatyta tvarka, o lankymasis požemiuose spalio–balandžio mėnesiais – griežtai draudžiamas.

*Ekskursijos metu gali būti filmuojama ir fotografuojama. Ateidami į ekskursiją-žygį sutinkate, jog jūsų atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, sutinkate, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose šaltiniuose (žiniasklaidos priemonėse, socialiniuose tinkluose ir spaudoje)

**Apžvalginės ekskursijos metu nesilankoma forto požeminėse patalpose, kuriose žiemoja šikšnosparniai.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.