RenginiaiVilnius

Šeštadienį – šeimos renginys „Ogmios mieste”

2019-03-05 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Šeštadienį – šeimos renginys „Ogmios mieste”

2019-03-05 — Goda Leo0

Jau kovo 9 d., šeštadienį, visų esamų ir būsimų tėvelių, o taip pat ir vaikų, laukia didžiulė šventė – ŠEIMOS RENGINYS, kuris vyks Ogmios miestas esančioje BabyCity/ToyCity atsinaujinusioje parduotuvėje nuo 10  iki 17 val. 🎈🎈

Čia esamų ir būsimų tėvelių lauks daugybė naudingų ir įdomių seminarų, kurie padės atsakyti į svarbius klausimus:
🔸 kaip išsirinkti saugiausią automobilinę kėdutę?
🔸 kaip tinkamai susidėti ir pasiruošti naujagimio kraitelį?
🔸 kaip išsirinkti tinkamą vežimėlį?

 

Būsimųjų tėvelių lauks konkursas „Grįžk namo su ratais!“, kurio metu bus galimybė LAIMĖTI itin stilingą naują JOOLZ vežimėlį!

Kol tėveliai klausys naudingų patarimų, vaikai turės begalę smagių užsiėmimų vaikų zonoje:
🎉 linksmi animatoriai
🎉 estafetės
🎉 aktyvūs žaidimai
🎉 muzikinės užduotys
🎉 galimybė puoštis karnavaliniais kostiumais ir fotografuotis
🎉 smagūs pasivažinėjimai su balansiniais dviratukais
🎉 kūrybinės CLEMENTONI dirbtuvėlės

Ir tai dar ne viskas – visi perkantys už 30€ ar daugiau, bus kviečiami sukti laimės ratą ir laimėti puikių prizų-siurprizų! 🎁

Apsilankyti verta, tad kovo 9 d. visi laukiami švęsti kartu ir puikiai praleisti dieną BabyCity/ToyCity parduotuvėje OGMIOS MIESTE, Verkių g. 29.

Visa renginio programa:

10:00-17:00 val. 
Vaikus sutiks gražioji Elza iš „Ledo šalies”, drąsusis šuniukas iš „Šunyčiai patruliai”, nenugalimieji Betmenas ir Žmogus Voras ir pačių mažiausių draugas – zuikutis. Visi šie personažai turės pačią svarbiausią užduotį – pralinksminti ir užimti vaikučius, todėl pakvies lankstyti balionus, išsipaišyti veidukus, dalyvauti estafetėse bei muzikinėse užduotyse, persirengti ir skanauti popkornus!
10:00-17:00 val.
Įsiamžinkite! Renginio metu visi visi galės atsiminimui įsiamžinti prieš stebuklingą foto veidrodį, kuris ne tik gali pakeisti jūsų išvaizdą, bet ir kiekvienam atspausdinti tikrą, popierinę nuotrauką!
10:00-17:00 val. 
Visų apsiperkančių už daugiau nei 30 Eur lauks ypatingasis Laimės ratas, kuris nepaliks nė vieno be dovanos!
11:00-14:30 val.
Berniukus ir drąsiasias herojas kviesime išbandyti jėgas tikroje dvikovoje – „Mecard” automobilių-transformerių trasoje! Kas pusvalandį vyks mini turnyrai, kuriuose bus renkami nugalėtojai!
11:00-16:00 val. 
Laukia daugybė dirbtuvėlių, kuriose gyvai išbandysite japoniškus LAQ konstruktorius, BRAIN BUILDERS žaislus, pačiupinėsite MOCHI kramtukus, pasipuošite CLEMENTONI grožio kampeliuose, o mažyliai išbandys kalbančius CLEMENTONI žaisliukus.
11:00-14:00 val. 
Ar žinote, kaip lekia vėjas? Galėsite tai išbandyti ir lėkti su DIP DAP balansiniais dviratukais. Po treniruočių 12:00 val. kviesime į lenktynes, kur, žinoma, laimėtojai neliks be dovanų!

 

11:00-12:00 val. 
Seminarų erdvėje būsimų mamų ir tėvų lauks akušerė, tėvų mokyklos „Gandro lizdas” įkūrėja Ieva Girdvainienė – ji papasakos, ko iš tiesų reikia vaiko kraiteliui, kaip neapsirinkti renkantis ir neužmiršti svarbiausių.
12:30-13:00 val. 
Stebuklingas, nepakartojams ir turbūt geriausias chemijos šou visoje Lietuvoje – scenoje vaikų lauks Mėgintuvėlis ir jo kūrėja Renata su pačiais netikėčiausiais mokslo išradimais.
13:00 val. 
O kokia šventė be… torto? Ir dar – jei tas tortas, pietums? Kviesime visus mūsų draugus smaližiauti ir skanauti gardžiausio, milžiniško torto.
13:30-14:00 val. 
Pats laikas paganyti akis ir laukia tikras madų šou su tikromis mažosios manekenėmis, kurios pademonstruos naujausias, pavasario-vasaros kolekcijas.
14:00-15:00 val.
Mažylio karieta – vienas didžiausių galvos skausmų būsimiems tėvams, nes su jais reikės praleisti labai daug laiko. Laukia JOOLZ vežimėlių demonstracija, o akušerė Ieva Girdvainienė papasakos, kaip juos tinkamai naudoti: kada jau galima eiti į lauką? Kaip rengti mažylį? Kokį vokelį rinktis ir čiužinuką tiesti? Praktiniai patarimai iš specialistės lūpų!
15:00-15:30 val. 
Ar tikrai pasiruošę tėvystei? Mes tai sužinosime būsimiems ir esamiems tėvams skirtame protų mūšyje! Geriausieji neliks be dovanų!
15:30-16:00 val. 
Dar vienas stebuklingas Mėgintuvėlio šou! Triukai ar mokslas? Magija ar chemija? Visa tai ypatingame pasirodyme, kuriame gali sudalyvauti kiekvienas jūsų!
16:00-17:00 val. 
Ar tikrai visur sudalyvavote? Viską išbandėte? Tiesa paaiškės vaikiškame Protų mūšyje! Burkitės į komandas, registruokitės ir laimėtojai džiaugsis tikrai šauniais prizais! Iki pasimatymo!

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.