RenginiaiVilnius

Šeštadienį – kūrybinės dirbtuvės visai šeimai „Istorijų namuose“

2024-06-10 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Šeštadienį – kūrybinės dirbtuvės visai šeimai „Istorijų namuose“

2024-06-10 — Goda Leo0

Šį kartą į Istorijų namuose įsikūrusią Lietuvos nacionalinio muziejaus etnografijos saugyklą kviečiame ne tik suaugusius, bet ir mažuosius kultūros tyrinėtojus!

Moderniai įrengta Etnografijos saugykla-ekspozicija sužavi kiekvieną apsilankiusįjį. Čia galima pamatyti su didele estetine pajauta XVIII a.–XX a. pradžios Lietuvos kaime sukurtus baldus, indus, vaikų auginimui skirtas priemones, meistrų įrankius. Ypatingą įspūdį palieka šiaudinių sodų kolekcija.

 

Kad pažintis su etnografinėmis vertybėmis būtų įdomi ir mažiesiems muziejaus lankytojams, kviečiame saugyklą tyrinėti ypatingu būdu – ieškant joje ženklų ir simbolių, kuriais anų laikų žmogus siekė apsaugoti savo namus, prikviesti į juos sėkmę ir laimę.

Apžiūrėję Etnografijos saugyklą, pasinersime į kūrybinius ieškojimus – kursime tradicinėje kultūroje naudotų simbolių: saulučių, žirgelių, žalčiukų, paukštelių, pasaulio medžio –interpretacijas ir bandysime perkelti jas ant šiandieniniame gyvenime naudingo daikto – kelio atšvaito.

Užsiėmimo kaina suaugusiems – lankytojo bilietas + 3 EUR (lankytojo bilietas nemokamas šeimos kortelės turėtojams ir kitiems išvardintiems perkant bilietus pateikiamose nuorodose), vaikams – 3 Eur. Galima įsigyti ir šeimos bilietus: 1 suaugęs + iki 4 nepilnamečių vaikų – 14 EUR, 2 suaugę + iki 4 nepilnamečių vaikų – 20 EUR.

Bilietai internetu: https://bilietai-ke.lnm.lt/lit/events/161

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.