KaunasRenginiai

Šeštadienį – Kauno rajono bibliotekoje Garliavoje – šeimadienis

2024-02-06 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiai

Šeštadienį – Kauno rajono bibliotekoje Garliavoje – šeimadienis

2024-02-06 — Goda Leo0

Šeimų šeštadienis bibliotekoje – Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka (Vytauto g. 21, Garliava) vasario 10 d., šeštadienį, 12.00 val. kviečia sudalyvauti paramos akcijoje „Aš tavo balsas“, kurioje bus renkama pagalba gyvūnų prieglaudai „Keturkojo viltis“

Artėjant šv. Valentino dienai, kviečiame skirti kruopelę meilės šlapianosiams kailiniuotiems keturkojams, kurie yra mylintys ir ištikimi kaip niekas kitas pasaulyje.

 

Sakoma, kad šuo – tai draugas, kuris išklauso Tave širdimi, o atsako uodegėle Ar gerai pažįstate savo augintinius ir jų kūno kalbą? Ar žinote jų poreikius ir išmanote, kaip tinkamiausia juos prižiūrėti? Ar smalsu, kaip lengviausia išmokyti augintinius triukų? O kaip suteikti gyvūnui pirmąja pagalbą?

Šeimų šeštadienį bibliotekoje ieškosime atsakymų į visus šiuos klausimus, o surengtose kūrybinėse dirbtuvėlėse gaminsime skanukus-sausainiukus gyvūnų prieglaudos „Keturkojo viltis“ globotiniams ir domėsimės galimybe joje savanoriauti. Aukos gyvūnams mielai priimamos bibliotekoje, bet jei ateisite nešini tik savo dėmesiu ir laiku, skiriamu geriems darbams, – irgi labai džiaugsimės.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.