KaunasRenginiai

Šeštadienį Kaune – edukacinė programa šeimoms porceliano parodoje

2020-09-03 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiai

Šeštadienį Kaune – edukacinė programa šeimoms porceliano parodoje

2020-09-03 — Goda Leo0

Rugsėjo 5 d., šeštadienį, nuo 12 iki 17 val. laukiame visų, didelių ir mažų, edukacinėje programoje su praktiniu užsiėmimu Tarptautinio kaulinio porceliano simpoziumo parodoje.

Renginio metu grožėsitės simpoziumo metu sukurtais kūriniais, mėgausitės porceliano tvarumu ir trapumu, aptarsite parodos temos perteikimą kūriniuose, sugretinsite svečių ir lietuvių menininkų kūrinius, jų meistriškumą, sužinosite kaip porcelianas, tradiciškai naudotas indų ar dekoratyvinių statulėlių, kitų buities objektų gamybai, virsta vaizduojamąja daile, kamerine skulptrūra.

 

Praktinėje užsiėmimo dalyje kursite baltas kaip sniegas mini skulptūras ir indus, juos dekoruosite spalvotais ornamentais. Mes be abejo neturime galimybės kurti iš tikro porceliano, o ką naudosime vietoj jo pamatysite, kai ateisite – tai bus staigmena ir netikėtumas.

Edukacinę programą veda Eglė Velaniškytė.

Edukacijos kaina: suaugusiesiems – 5 Eur, moksleiviams, senjorams – 3 Eur.

Šia edukacinę programą, skirtą moksleiviams, studentams, suaugusiems ir senjorams, galima užsisakyti ir darbo dienomis jums patogiu laiku. Išankstinė registracija tel. 8 684 843 88

Daugiau: https://www.facebook.com/events/225673838887724/

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.