KaunasRenginiai

Seminaras vaikams Kaune „Neįmanoma suklysti”

2018-11-06 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiai

Seminaras vaikams Kaune „Neįmanoma suklysti”

2018-11-06 — Goda Leo0

Jūsų vaikas jautriai priima nesėkmes? Kelia sau per didelius reikalavimus? Nepasitiki savimi? O gal tiesiog jam trūksta noro mokytis naujų dalykų? Jei taip, greičiausiai tai susiję su baime klysti… Todėl seminaras „(Ne)įmanoma (ne)klysti“ kaip tik tai, ko reikia Jūsų vaikui!

Vaikų psichologo praktikoje dažnai susiduriu su vaikų baime klysti, jų susikaustymu ir įtampa, kuomet reikia reikšti savo mintis, idėjas, išsakyti savo požiūrį ar mokytis naujų dalykų. Bet kokioje veikloje mums visiems gali kilti daug neigiamų išankstinių nuostatų: „Aš nesugebėsiu“, „To padaryti neįmanoma“, „Kitas tai padaro geriau už mane“, „Manęs nesupras“, „Mane pašieps“ ir t.t. Šios išankstinės nuostatos tėra iliuzija, sukelta mūsų baimių ir nepasitikėjimo savimi.

 

Visa, ko reikia, kad gyvenime plačiau atsivertų galimybių durys, tai numesti nuo savęs tobulumo kaukę ir savo bei kitų klaidas priimti kaip natūralų tobulėjimo procesą.

Šiame seminare diskusijų ir praktinių užduočių pagalba vaikai bus skatinami suvokti kiekvieno žmogaus netobulumą, klaidas vertinti teigiamai ir priimti jas kaip mokymosi „šaltinį“, kad neužkirstų kelio pažinti visas gyvenimo spalvas ir pajustų gyvenimo pilnatvę.

Seminaras skirtas 8-12 m. vaikams.

LAIKAS: 2018 m. lapkričio 10 d. (šeštadienis)  10.00-12.00 val.

VIETA: VšĮ „Kauno mokslo ir technologijų parkas“, K. Petrausko g. 26-303.

LEKTORIUS: Vaikų psichologas, licencijuotas Feuerstein metodų praktikas Justinas Limantas.

REGISTRACIJA (būtina): El. paštu as.sugebu@gmail.com. Registruodamiesi nurodykite vaiko vardą, amžių, savo vardą, pavardę ir kontaktinį telefono numerį.

KAINA: 15 EUR (registruojant du vaikus ir daugiau, kaina – 13 EUR/asm.)

Kviečiame pažiūrėti laidos “Rytas su LNK” ištrauką, kurioje vaikų psichologas J. Limantas kalba baimės klysti tema.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.