RenginiaiVilnius

Šeimų savaitgalis Valstybės pažinimo centre: du nemokami edukaciniai renginiai

2021-08-24 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Šeimų savaitgalis Valstybės pažinimo centre: du nemokami edukaciniai renginiai

2021-08-24 — Goda Leo0

Valstybės pažinimo centras kviečia į nemokamus edukacinius renginius rugpjūčio 28 ir 29 dienomis.

ŠEŠTADIENĮ

Valstybinių miškų urėdija kartu su Valstybės pažinimo centru šį šeštadienį 13 val. kviečia daugiau sužinoti apie Lietuvos miškus!

 

Interaktyvios edukacijos metu sužinosite, kiek kiekvienais metais Lietuvoje iš viso yra pasodinama medžių, koks bendras Lietuvos miškingumas, išmoksite atskirti, kaip atrodo skirtingų medžių sėklos, kankorėžiai ir medelyne augantys medžių sodmenys, o žinių pasitikrinimo metu turėsite galimybę laimėti Stelmužės ąžuolo palikuonį – mažą stelmužiuką, kurį galėsite pasisodinti norimoje vietoje!

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija.

Interaktyvios edukacijos pradžia: 13 val. Trukmė – apie 1 val.

SEKMADIENĮ

Baltijos kelias – vienas iš įspūdingiausių reiškinių pasaulio politinės kultūros istorijoje. Tai unikali akcija – daugiau negu 650 km ilgio rankomis sukibusių žmonių grandinė nuo Vilniaus iki Talino. Ją sudarė apie 2,5 milijono Lietuvos, Latvijos ir Estijos piliečių.

Daugybė lietuvių į Baltijos kelią keliavo su gėlėmis, dažniausiai – kardeliais. Ši gėlė – tai tvirtybės, ryžto simbolis, be to, puikiai atspindi taikaus protesto idėją: už laisvę 1989-ųjų rugpjūtį mes kovojome ne kardais, o kardeliais.

Kviečiame visus, jau šį sekmadienį, į Valstybės pažinimo centro dirbtuves, kuriose galėsite pasigaminti savo kovos simbolį – kardelį!

Išankstinė registracija nereikalinga, kardelius gaminsime 12 val., 14 val. bei 16 val.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.