Kiti miestaiRenginiai

Šeimos žemėlapio kūrybinės dirbtuvės

2019-06-10 — Goda Leo0

main

Kiti miestaiRenginiai

Šeimos žemėlapio kūrybinės dirbtuvės

2019-06-10 — Goda Leo0

Šeštadienio popietę praleiskite kitaip – su ŽEMĖLAPIAIS. Etnografinio kaimo pakraštyje įsikūrusioje, natūralios gamtos apsuptoje, sodyboje.

Renginio metu pagilinsime žinias apie žemėlapius, tyrinėsim jūrlapius, oro navigacinį, aklųjų ir kitus žemėlapius. Bei, SVARBIAUSIA – „pasigaminsime“ savo šeimos, giminės, draugų rato unikalų  „Šeimos žemėlapį“

Renginio kaina: 70 Eur šeimai

Preliminari renginio trukmė: 2-2,5 val.

Iš renginio namo parsivešite ne tik puikius įspūdžius, bet ir savo autentišką „Šeimos žemėlapį“, kurio vertė – 35 Eur. Žemėlapį namuose bet kada galėsite papildyti naujais šeimos, giminės nariais, naujai įgytais draugais.

Tai puikus vaikų ugdymas per asmeninį patyrimą – liečiant, tyrinėjant skirtingų paskirčių žemėlapius, konstruojant savo artimos aplinkos žmonių gyvenamos vietos pasiskirstymą, analizuojant atstumus tikrovėje ir žemėlapyje. Suaugusiems tai puikus žinių papildymas ar atnaujinimas ir svarbiausia – laikas kartu.

P.s. Rinkinyje yra pagamintas lėktuvas (kelios kopijos) skirtas lokalizuoti išvykusiesiems į užsienį.

Renginio vieta: Valkininkai, Varėnos raj. ( 55 km nuo Vilniaus, Druskininkų kryptimi ). Tikslų vietos žemėlapį (o kaip gi be jo) atsiųsime užsiregistravusiems.

Vietų skaičius labai ribotas

Registracija ir daugiau informacijos: PM, g.jovita@gmail.com +37067805590

Šeimos žemėlapį galite įsigyti čia: www.facebook.com/commerce/products/2440194702700138/

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.