RenginiaiVilnius

Šaltibarščių festivalis 2024: išsami programa su visomis veiklomis

2024-05-27 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Šaltibarščių festivalis 2024: išsami programa su visomis veiklomis

2024-05-27 — Goda Leo0

Per „Vilnius Pink Soup Fest“ miestas ne tik nusidažo rožine spalva ar vaišina šaltibarščiais, bet ir pasiūlo platų meniu įvairiausių pramogų. Gatvės, pastatai, net upė ir dangus prisijungia prie rožinės šaltibarščių festivalio iniciatyvos, šią vieną dieną pristatydami išskirtines ekskursijas, meną ir pramogas. Nesvarbu, ar mėgstate aktyvią veiklą, ar norite poilsio – „Vilnius Pink Soup Fest“ nuotykiai laukia visame mieste!

Šaltibarščių festivalis – birželio 1 dieną visame Vilniaus mieste. Dalijamės išsamia programa – tiek bendra, tiek jau renginių kitose erdvėse, kurios puikiai tiks šeimoms su vaikais.

 

ROŽINIS TVARKARAŠTIS

Tymo turgus  11:00–17:00

 • 11:00 Festivalio pradžia (atsidaro visos erdvės aplink Tymo turgų, Kūdrų parke)
 • 12:00 Monikos Dirsytės performansas ,,Roots‘‘ (Kūdrų parkas)
 • 13:00 Šaltibarščių rekordų siekimas (Aukštaičių gatvė)

Stanislovo Moniuškos skveras (šalia Kotrynos bažnyčios)  17:00–18:00

 • 17:00–18:00 Rožinio padavėjų maratono dalyvių registracija
 • 18:00 Rožinio padavėjų maratono startas (bėgimo trasa: Kotrynos bažnyčia – Rotušės aikštė)

Rotušės aikštė 16:30–22:00

 • 16:30–18:30 Jaunųjų grupių (Frizz, Pupkyte, Imbieras, Eiktubaiktu) pasirodymas
 • 18:30 Rožinio padavėjų maratono finišas
 • 18:30–19:30 Antikvariniai Kašpirovskio dantys
 • 19:30–20:00 Rožinio padavėjų maratono nugalėtojų ir Gražiausio kostiumo apdovanojimai
 • 20:00–21:00 Saulės kliošas
 • 21:00–22:00 Gamka

Rožinė Stiklių gatvė 

 • 07:00–00:00 Stiklių gatvė tampa rožine gatve

ROŽINĖS PRAMOGOS

Energetikos ir technikos muziejus 
Rinktinės g. 2, Vilnius
https://etm.lt/ 
Laikas: birželio 1 d. 10:00–18:30 val.
Kaina: lankytojo bilietas + 2 Eur/asm. Vaikams iki 2 m. – nemokama; vaikams iki 6 m. – 2 Eur/asm.; moksleiviams ir studentams – 5,50 Eur/asm.; suaugusiems – 9 Eur/asm.
Šaltibarščiai ETM kavinėje „Elektrinėje“ su lankytojo bilietu – nuo 2 iki 9 Eur.

„Vilnius Pink Soup Fest“ net į šaltibarščius pažvelkite mokslininkų akimis. Sužinokite, kaip susidaro rožinė spalva ar kodėl sumaišius šaltibarščių ingredientus gaunama būtent tokios spalvos sriuba. Išvyskite rožinę ugnį, o gal net paimkite ją į delną. Po tokių įspūdžių šaltibarščiai muziejuje įsikūrusioje kavinėje „Elektrinėje“ šaltibarščiai bus itin skanūs.

Lietuvos banko Pinigų muziejus
Totorių g. 2/8, Vilnius
https://www.pinigumuziejus.lt/ 
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai

Ar žinojote, kad šaltibarščiai puikuojasi net ant pinigų? Pamatykite ypatingą Lietuvos monetų kalyklos nukaldintą monetą, skirtą šaltibarščiams. Kolekcinė riboto tiražo 1 dolerio sidabrinė moneta – unikalus kūrinys. Daugiau apie įdomiausias pinigų istorijas sužinosite apsilankę interaktyvioje  ekskursijoje po muziejų.

Galerija „Terra Recognita“
Stiklių g. 7, Vilnius
https://terrarecognita.com/
Laikas: birželio 1 d. ir kitomis dienomis, 10:00–20:00 val.
Kaina: lankymas nemokamas

Paragaukite meno. Čia rasite unikalių menininko Sauliaus Vaitiekūno sukurtų juvelyrinių „prieskonių“, tinkamų ne tik šaltibarščiams, bet ir jūsų stiliui – pipirų grūdelių formos auskarai ar koljė, it kiaušiniai nugludinti Baltijos akmenys ir netikėtų formų sidabro dirbiniai nepaliks abejingų.

Vilnius with Locals
Vilniaus senamiestis
Laikas: gegužės 27–birželio 3 d.
https://www.vilniuswithlocals.com/
Kaina: rožinės nuolaidos turams anglų kalba: 15 Eur/asm., pasipuošusiam matomu rožiniu aksesuaru, 10 Eur/asm., vilkinčiam vieną rožinį rūbą, nemokamai – asmeniui, nuo galvos iki kojų pasipuošusiam rožine spalva. Negalioja bilietams, perkamiems internetu. Nuolaida taip pat negalioja turui Lithuanian flavors experience

Apsivilkite rožine spalva ir skleiskite festivalio nuotaiką Vilniaus gatvėse, tuo pačiu susipažindami su Vilniaus istorija anglų kalba. Ekskursijos atskleis ne tik tradicinius Vilniaus rakursus, bet ir pasiūlys pažvelgti į Vilniaus žydų gyvenimą ar sovietinio Vilniaus paveldą.

Baltas Tiltas Food Hall
Upės g. 6, Vilnius
https://www.baltastiltas.lt/lt/
Laikas: birželio 1 d.

Tiltas – baltas, o pramogos – rožinės! Užsukite paragauti ypatingų „Vilnius Pink Soup Fest“ festivalio patiekalų, paragaukite cukraus vatos, išsisaugokite festivalio atsiminimą, nusifotografuodami prie rožinės fotosienelės. Trūksta veiksmo? Apsirenkite rožinę aprangą ir sudalyvaukite atviroje lauko treniruotėje.

Trakų Vokės dvaro sodyba
Žalioji a. 2A, Trakų Vokė, Vilnius
https://www.tvds.lt/
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai

Ar Tiškevičiai valgė šaltibarščius? Laikas išsiaiškinti! Sudalyvaukite grafų vertoje rožinėje iškyloje „Pink Picnic“ Trakų Vokės dvaro pievoje. Čia jūsų laukia rožiniai pledai, skaniausių šaltibarščių rinkimai, lauko žaidimai ir itin intriguojantys pranešimai, kurių metu specialistai nagrinės buroko ir bulvės istoriją Lietuvoje ir pabandys atsakyti, ar šaltibarščiai puikavosi grafų Tiškevičių lėkštėse.

Orientacinės varžybos „StreetMaze“
Vilniaus senamiestis
https://www.streetmaze.net/
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai, galima palikti arbatpinigių

Mėgstate iššūkius? Suburkite komandą ir sužinokite, kur jus nuves šaltibarščiai. Pasukite galvą, atlikite užduotis, fotografuokite ir susipažinkite ne tik su miesto istorija, bet ir su lietuviška virtuve. Kiek taškų pavyks surinkti jums?

Terasa „Neries krantinė“
Olimpiečių g., tarp Mindaugo ir Žirmūnų tiltų
https://www.instagram.com/nerieskrantine
Laikas: birželio 1 d.

Nors Neries upės rožine spalva nudažyti nepavyks, rožinius šaltibarščius ar specialiai „Vilnius Pink Soup Fest“ sukurtus užkandžius savo lėkštėje pamatyti tikrai galėsite. Jei raminanti upės tėkmė jus užliūliuos, galėsite pasimėgauti ir rožiniu saulėlydžiu.

Vilniaus muziejus
Vokiečių g. 6, Vilnius
https://vilniausmuziejus.lt/
Laikas: birželio 1 d. 11:00–19:00 val.
Kaina: 5 Eur, moksleiviams, studentams, senjorams – 2,5 Eur

Apsilankę parodoje „Kaupti. Saugoti. Atskleisti“ pamatysite daugiau nei 2 000 eksponatų, kurie atskleis, kaip keitėsi vilniečių gyvenimas bėgant metams. Ar tarp jų bus šaltibarščiai?  „Vilnius Pink Soup Fest“ proga iš parodos neišeisite tuščioms – muziejus jums paruošė šaltibarščių spalvos suvenyrą, tilpsiantį į kišenę. Kas tai? Telieka staigmena.

Vilniaus gondola
Žvejų g. 14A, Vilnius
http://gondola.lt/
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: 50 proc. nuolaida asmenims, vilkintiems bent vieną rožinį rūbą

Pažvelkite į gyvenimą pro rožinius akinius ir leiskitės į nuotykį Neries upėje. Pamatykite miestą kitu kampu ir pasimėgaukite vandens teikiama ramybe bei Vilniaus grožiu.

Jono Meko skersvėjis
https://www.facebook.com/MekoSkersvejis/
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai

Ar kada ragavote šaltibarščių koncentrato? „Vilniaus Pink Soup Fest“ proga jį rasite Jono Meko skersvėjyje, kuris visas nusidažys rožine spalva. Atviro meno galerija ARTerija pakvies  menininkę Justę Kolevaitytę–Radzevičę pristatyti intaliaciją „Sparnuotosios“, kurioje vandens būtybės pakyla į orą, nusidažiusios įvairiausiomis spalvomis. Menininkas Audrius Gražys pristatys būtent šiai šventei sukurtą paveikslą, „Yugen Tea“ pakvies paragauti braškių ir arbūzų žaliosios arbatos latės, „AP galerija“ pasiūlys pasinerti į meninę vienos dienos patirtį parodoje „Ružava“. „SLA Paris“ pradžiugins nuolaida rožiniams lūpų dažams, „911 Porsche garažas“ nustebins rožiniais „Porsche“ automobiliais,  „Olfactory“ salone pakvis rožių kvepalais, o „Le Mans“ kulinarinis paviljonas pasiūlys atsigaivinti šaltibarščiais ar kefyro panakota su rabarbarais.

„Rožinė ekskursija“ 
Bernardinų sodas ir galerija „Balta balta“
https://www.facebook.com/ekskursijosjusulaisvalaikiui/
Laikas: birželio 1 d. 15:00–17:00
Kaina: 15 Eur, būtina išankstinė registracija ekskursijosjl@gmail.com arba tel. +370 618 08 636

Vilniuje rožiniai yra ne tik šaltibarščiai. Nuo senų laikų rūmų ir vienuolynų soduose žydėjo rožės ir kiti rožinės spalvos žiedai. Vaikščiodami Bernardinų sode sužinosite apie vienuolynų valgiaraščius, kuriuose būta ir barščių, susipažinsite su soduose augintais augalais. Antrojoje renginio dalyje galerijoje „Balta balta“ sužinosite, kokiais natūraliais būdais galima dažyti audinius rožine spalva, pabandysite padaryti rožių žiedlapių atspaudų ant lininės servetėlės ir paragausite rožių žiedlapių arbatos.

Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6, Vilnius
https://www.lukiskiukalejimas.lt/pasivaiksciojimai/
Laikas: birželio 1 d.

„Vilniaus Pink Soup Fest“ vyksta netikėčiausiose vietose. Kur valgysite šaltibarščius šiandien? Gal Lukiškių kalėjimo kieme? O gal – kalėjimo celėje? Leiskitės į netikėtumus, menines provokacijas ir nekasdienes patirtis.

Sunrise Tech Park
Saulėtekio al. 15, Vilnius
https://ssmtp.lt/en/ 
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai

Ryškiai rožine spalva nudažytas įėjimas rodys kelia į „Sunrise Tech Park“, kur maisto technologijų ir inovacijų dėstytojai iš KTU ir VGTU pakvies pasivaikščioti, degustuoti ir įvertinti skirtingus šaltibarščių paruošimo būdus kaip tikriems mokslininkams. Tapkite ne šiaip maisto kritikais, o ekspertais.

Pažintinė ekskursija autobusu po Vilnių
Autobusų stotelė prie Odminių skvero
https://valandele.lt/
Laikas: birželio 1–2 d.
Kaina: 50 proc. nuolaida asmenims, pasipuošusiems rožiniais drabužiais ar šaltibarščių atributus primenančiais aksesuarais

Sočiai prisivalgę šaltibarščių ir sudalyvavę „Vilniaus Pink Soup Fest“ aktyviose veiklose, sėskite į autobusą ir leiskitės į pažintinę ekskursiją po Vilnių. Audiogidas papasakos jums įtraukiančių istorijų, kol jūs mosite praeiviams pro autobuso langą.

Bažnytinio paveldo muziejus
Šv. Mykolo g. 9, Vilnius
https://bpmuziejus.lt/ 
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: 5 Eur, būtina išankstinė registracija tel. + 370 5 269 7800 arba el. paštu edukacija@bpmuziejus.lt

Birželio 1 d. švęskite ne tik „Vilniaus Pink Soup Fest“, bet ir Tėvo dieną, dalyvaudami šeimos ekskursijoje „Rožinė tinka ir tėčiui“. Lobyno ekspozicijoje ieškosite „šaltibarščių“ rožinės, siuvinėtų ir austų žolelių bei gėlių motyvų, sužinosite, ką rožinė reiškia liturgijoje ir kuriais sekmadieniais dvasininkai dėvi rožinės spalvos arnotus. Ar galėjo vienuoliai mėgautis šaltibarščiais? Už kurį šaltibarščių ingredientą turime dėkoti Vytautui Didžiajam? Išgirsite apie buvusiame vienuolyne gyvenusių bernardinių puoselėtą sodą, daržą, čia augintus vaisius ir daržoves. Ekskursijos pabaigoje sudalyvausite kūrybinėse dirbtuvėse ir sukursite dovaną tėčiui.

Ekskursija „Einu upe“ 
Žygio pradžia: Paupio tiltas (restoranas „Paupio 12“)
https://www.facebook.com/Kanciogina/
Laikas: birželio 1 d. 11 val. ir 15 val. (gupės iki 20 žmonių)
Kaina: 21 Eur (į kainą įskaičiuoti šaltibarščiai) registruokitės iš anksto

Tokios ekskursijos dar nepatyrėte. „Vilniaus Pink Soup Fest“ proga pasiruoškite įmerkti kojas… ne, ne į šaltibarščių dubenį, bet į Vilnelę! Šaltibarščiais taip pat vaišinsitės, bet  brisdami upe diskutuokite apie šaltibarščių tradicijas ir augalus, tinkamus šaltibarščiams. Upe keliausite lydimi vedlės Violetos Masteikienės, kuri žino kiekvieną upės milimetrą. Parinkti upės ruožai nėra ekstremalūs, todėl puikiai tinka aktyvioms šeimoms, komandoms ir draugų kompanijoms.

Kulinarinė edukacija „Šaltibarščiai – jėga!“
Tarandė
https://www.tarande.org/ 
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: 5 Eur, būtina išankstinė registracija, dalyvių amžius nuo 7 m.

Tarandės bendruomenė kviečia išmokti pasigaminti skaniausius šaltibarščius. Patirties bendruomenė turi nemažai – silkės dieną jau mokė kepti silkę kepsninėje. O dabar Tarandė sako „Šaltibarščiai – jėga!“ – atėjo metas pasigaminti rožinę sriubą ir garsiai ją šliurpti.

Paroda „ARZA gallery“
Savičiaus g. 9, Vilnius
http://www.arza.lt/
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: lankymas nemokamas

Ar medis gali būti rožinis? O gintaras? Užsukite apžiūrėti rožinės papuošalų kolekcijos, sukurtos specialiai „Vilniaus Pink Soup Fest“ proga. Galbūt įsigysite stilingą aksesuarą, kuriuo pasipuošite ne tik festivalio metu. Juk rožinė smbolizuoja ne tik šaltibarščius, bet ir gražų gyvenimą.

Virtualios realybės projektas „Angelų takais“
Vienuolio g. 4, Vilniuje
https://angelutakais.lt/
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: 15 Eur.

Sveiki visi rožiniai! – taria Jums ką tik atvėręs duris Pojūčių meno centras. Kviečiame vykstant į centrą, ne tikišragauti visus įmanomus šaltibarščių receptus, bet ir užsukti pas mus ir pasigerėti M.K. ČIurlionio kūryba VR filmo “Angelų takais”. O kad “ROŽINĖ” šventė taptų tikra šventė – pirkite du bilietus į seansą ir padarysime 4,5€ nuolaidą bilietams ant papildomų “šaltekų” porcijos.

Fingers Crossed Nail Studio
Užupio g. 4, Vilnius
https://fingerscrossed.lt/
Laikas: gegužės 25–birželio 1 d. .
Kaina: šaltibarščių gėrimas nemokamai, šaltibarščių manikiūrui – 10 % nuolaida

Prieš einant į vakarėlį verta pasigražinti! Užsukite nusilakuoti nagų stilingiausia šaltibarščių spalva, galbūt net pridėkite ištapytą krapą ar kiaušinio skiltelę ir tapsite „Vilniaus Pink Soup Fest“ mados ikona. O kol meistrai rūpinsis jūsų rankomis, pasivaišinkite kava, arbata ar net šaltibarščių gėrimu.

Ekskursija mažiems ir dideliems „Rožinės sriubos pasakos“
Susitikimo vieta Valdovų Rūmų renesanso sodelis
Laikas: birželio 1 d. 11:00 val. ir 15:00 val.
Kaina: nemokama, būtina registracija el. paštu: vidanorkuniene2@gmail.com

Kokios istorijos lydi beieškant šaltibarščių? Mažieji pasakų gerbėjai, išgirdę pasaką iš šaltibarščių sriubos apie mažą kaprizingą princesę Rozaliją, galbūt net išmainys rožinius pyragaičius į lėkštę sriubos. Mažyliai išgirs įvairių tautų pasakų apie sriubos ingredientus: pasaką apie agurkų brangumą, apie svogūnų aitrumą, apie didžiulį burokėlį. Žinoma, bus ir pasaka apie druską ar virtus kiaušinius, visokių mįslių ir išmislų.

Monikos Tubelės knyga „Rožinis romanas“
Laikas: birželio 1 d. 11:00 val.
Kaina: 10 Eur.

Per „Vilnius Pink Soup Fest“ pajuskite meilę ne tik šaltibarščiams. Skaitykite naująjį Monikos Tubelės meilės romaną jaunoms moterims „Rožinis romanas“ ir leiskitės į rožines svajones. Apsilankykite prie stendo, įsigykite knygą ir gaukite ypatingų dovanų.

Ištaškyk „šalteką“ su  „Lemon Gym“
Baltasis tiltas, Upės g. 6, Vilnius
Laikas: birželio 1 d. 13:00 val.
Kaina: nemokama
https://www.lemongym.lt/

Privalgius šaltibarščių metas pajudėti. Prisijunkite prie rožinio judėjimo – apsirenkite rožiniais drabužiais ir prie Baltojo tilto taškykite „šalteką“ šokdami „zumbą“. Gerai pakrutėjus ir išsitaškius į skrandį tilps dar ne vienas gurmaniškas „Vilnius Pink Soup Fest“ patiekalas.

Vilnius Challenge
Laikas: birželio 1 d.
https://www.vilniuschallenge.lt/

Sportinės dvasios apimti vilniečiai ir svečiai pasiryžę iššūkiui! Kol vyresnieji renkasi sudėtingiausias trasas, mažesni dalyviai gali savo jėgas išbandyti linksmoje šaltibarščių trasoje. Čia bus patikrintas ne tik jų sportiškumas, bet ir kūrybiškumas bei meilė šaltibarščiams. Trasa skirta vaikams nuo 3 iki 12 metų. Žinoma, užsiregistravusiųjų iš anksto laukia ir atminimo dovanėlės.

Workland
„Workland burės“, Lvivo g. 25 ir „Workland didžioji“, Didžioji g. 18
Laikas: gegužės 27–31 d.
Kaina: nemokamai

Su šaltibarščiais net dirbti smagiau. Mėgaukitės šaltibarščiais ir nepraleiskite svarbių skambučių, laiškų, susitikimų. Užsukę į „Workland“ galėsite vieną dieną nemokamai padirbėti, išgerti skanios kavos ar išbandyti šaltibarščių įkvėptą darbo stalą. Pasinerkite į vasaros svajonių darbo vietą, kurioje susijungia kūrybiškumas, produktyvumas ir unikali bendruomenės atmosfera.

„Lietuvos pašto“ šaltibarščių siuntiniai
Laikas: 
birželio 1 d.
Kaina: nemokamai

Pakvieskite į „Vilnius Pink Soup Fest“ kaimyną, bet ne bet ką, o latvį ar estą. Supažindinkite savo draugus iš Latvijos ar Estijos su legendiniais šaltibarščiais – išsiųskite šaltibarščių rinkinį LP Express paštomatais, kurių tinklas kaip tik atsidaro kaimyninėse šalyse. Neturite draugų šiose šalyse? Siųskite maišelius draugams Lietuvoje ir pakvieskite atvykti į festivalį jūsų aplankyti.

„Active Vilnius“ aktyviausių dalyvių apdovanojimai
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai (dalyviai nuo 18 m.)

Aktyviai dalyvaukite „Vilnius Pink Soup Fest“ programoje ir galbūt laimėsite specialių prizų už aktyvumą – „Active Vilnius“ kojines, gertuves ar kvietimus į Lazdynų baseiną!

„Laisvalaikio dovanos“ prizai
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai

Gražiausio kostiumo rinkimuose pirmos vietos nugalėtojai laimės skrydį oro balionu dviems, antra vieta džiaugsis dovanų rinkiniu „Vilnius ant delno“, o trečios vietos nugalėtojai gaus dovanų rinkinį „Pažink Vilnių“.

ROŽINIS VILNIUS

Rožinis Vilniaus televizijos bokštas
Sausio 13-osios g. 10, Vilnius
Laikas: gegužės 31–birželio 1 d.  22:00-01:00 val.

Vilniaus televizijos bokšto lėkštė tampa didžiausia lėkšte šaltibarščių! „Vilnius Pink Soup Fest“ proga visas Vilniaus televizijos bokštas nusidažo rožine spalva ir rodo kelią iš tolo – esant giedram orui jį pamatysite net iš 50 km. Tad tikrai nepasiklysite – šaltibarščių festivalis siunčia signalą ne tik esantiems Vilniuje, bet ir pakeliui į jį!

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
A. Vienuolio g. 1, Vilnius
Laikas: gegužės 31–birželio 1 d. 22:00-05:00 val.

Nors Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras garsėja legendiniu karštu šokoladu, o ne šaltibarščiais, tačiau net ir jis neatsispiria rožiniams šaltibarščių kerams! „Vilnius Pink Soup Fest“ proga teatro fasado karūna sušvis rožine spalva.

4 rožiniai Vilniaus tiltai
Mindaugo, Baltasis, Žvėryno, Žaliasis
Laikas: gegužės 27–birželio 2 d. 22:00-05:00 val.

Nors centriniai Vilniaus tiltai žinomi Mindaugo, Žvėryno, Baltojo ir Žaliojo tiltų vardais, tačiau „Vilnius Pink Soup Fest“ proga jie visi tampa rožiniai! Tik, kai tarsitės susitikti su draugais keliauti į šaltibarščių festivalį, teks patikslinti, prie kurio Rožinio tilto lauksite.

Rožiniai Vilniaus fontanai
Lukiškių, Vašingtono, Rotušės aikštės
Laikas: gegužės 30–birželio 1 d. 21:00-02:00 val.

Akys jūsų neapgauna – Lukiškių, Vašingtono ar Rotušės aikštėje iš tiesų rožiniai fontanai. Nors nusidažę šaltibarščių spalva, fontanai per naktį stebuklingai nevirto šaltibarščių lėkštėmis. Tad grožėkitės akimis, bet valgyti šaltibarščių traukite į vieną iš daugybės restoranų ar kavinių.

Vilniaus viešasis transportas
Laikas: birželio 1 d.

Į visas „Vilnius Pink Soup Fest“ pramogas keliaukite kaip priklauso tikriems šaltibarščių gerbėjams! 2 ir 7 maršrutų troleibusai po Vilnių važinės pasipuošę šaltibarščių atributika. Nepamirškite įsiamžinti tokioje transporto priemonėje – vaizdelis išties retas.

IKI šaltibarščių kelias ir tiltas
Užupio g. 7, Vilnius
Laikas: birželio 1 d. 11:00-17:00 val.
Kaina: nemokamai

Vieną iš pagrindinių Užupio tiltų pasipuoš puikiai žinomais šaltibarščių ingredientais, kuriuos galima rasti visose IKI parduotuvėse, ir kiekviename šaltibarščių puode: bulve, krapais, agurku, kiaušiniu ir pan. Greta Užupyje esančios „IKI EXPRESS“ parduotuvės atsiras Šaltibarščių šiltnamis bei „IKI“ Instagram ambasadorė mopsė vardu Bulvė. Ji kvies visus nusifotografuoti ir laimėti riboto leidimo šaltibarščių kaklaskarę.

Rožinė Stiklių g.
Stiklių g., Vilnius
Laikas: birželio 1 d.

Vilnius Pink Soup Fest savo šaltibarščiais nudažo ne tik lūpas, bet ir Villniaus gatves. Nepraleisk progos pamatyti ir įsiamžinti pirmojoje Lietuvoje rožinėje gatvėje!

Rožiniai medžiai
Laikas: birželio 1 d.

Rotušės aikštėje festivalio medžiai apsigobs stilinguoju rožiniu rūbu.

Rožinis automobilis
Laikas: birželio 1 d.

Festivalio teritorijoje jus pasitiks akį patraukiantis ryškus Šaltibarščių automobilis, kuris šiame festivalyje jausis kaip namuose.
Tad neužmirškite jo ieškoti, fotografuotis prie ryškiai rožinio automobilio tarsi išvažiavusio tiesiai iš vasaros pietų stalo!

Rožinės kėdės visame mieste
Laikas: nuo gegužės 20 d.

Ar jau matei? O gal jau spėjai įsiamžinti? Vilniuje savo gyvenimą gyventi pradėjo kone pusantro šimto specialių rožinių kėdžių – jos tapo Vilniaus Šaltibarščių festivalio simboliu, pažyminčiu partnerių, kurie dalyvvauja festivalyje, vietas. Festivalio dieną po senamiestį pasklis dar daugiau kėdžių, kviečiančių prisėsti ir atsigaivinti skanaujant šaltibarščių ledus ar kavą.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.