KaunasRenginiai

Rumšiškėse savaitgalį laukia adventinis miestelis

2021-12-14 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiai

Rumšiškėse savaitgalį laukia adventinis miestelis

2021-12-14 — Goda Leo0

Lietuvos liaudies ir buities muziejus gruodžio 18-19 dienomis 13-18 val. kviečia užsukti į adventinį miestelį. Adventinis miestelis – tai vieta, kur galima trumpam pabėgti nuo šventinio skubėjimo, rūpesčių ir blizgučių bei pajusti ramią, nostalgišką šv. Kalėdų laukimo nuotaiką.

PROGRAMA

 

Jus pasitiks nušviestas, atgijęs muziejaus miestelis, fone skambanti adventinė muzika, o šiltuose ir jaukiuose muziejaus miestelio nameliuose – gausybė veiklų ir dirbtuvėlių. Galėsite pasigaminti šiaudinį žaisliuką eglutei, susipažinti su kalėdaičių gamyba, išsikepti gardų meduolį, pasigaminti natūralaus muilo, sudalyvauti adventiniame vakarojime, ranka užrašyti ir išsiųsti senovinę popierinę atvirutę, pasivažinėti arklių traukiama karieta bei išbandyti dar daugiau įvairių užsiėmimų.
Bus galimybė įsigyti įvairių smulkių, rankų darbo, vietinių amatininkų pagamintų dirbinių.
Detali programa ir veiklų žemėlapis: https://www.llbm.lt/renginiai/adventinis_miestelis_2021/
Į dirbtuvėles reikalinga išankstinė registracija: https://forms.gle/vSsNa7tVTtNwFhku5 Vietų skaičius ribotas. Registracijos patvirtinimą gausite el. paštu. Organizatoriai pasilieka teisę nežymiai keisti programą.

 BILIETAI
• Bilieto kaina – 6€;
• moksleiviams, studentams, senjorams – 3€;
• ikimokyklinio amžiaus vaikams – nemokama.
Renginio dieną bilietus galėsite įsigyti muziejaus kasose. Išankstinius bilietus galite įsigyti čia: https://bilietai.llbm.lt/lit/events/32
💶 ATSISKAITYMAS
Už bilietus kasose atsiskaityti galėsite ir kortele, ir grynaisiais. Tačiau pačiame Adventiniame miestelyje už prekes galėsite atsiskaityti tik grynaisiais. Atsiprašome už galimus nepatogumus.
.
✅ SAUGUMO REIKALAVIMAI
Prašome būti sąmoningiems, gerbti vieni kitų saugumą ir laikytis visų dėl COVID-19 ligos stabdymo galiojančių saugumo reikalavimų. Norintiems dalyvauti renginyje, būtinas Galimybių pasas arba jį atitinkantis dokumentas.
.
Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl informuojame, jog lankytojai gali būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, patalpintuose socialiniuose tinkluose ar kitose žiniasklaidos priemonėse

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.