Kiti miestaiRenginiai

Rugpjūčio 8 d. – nemokami koncertai ir pramogos Molėtuose

2020-08-06 — Goda Leo0

main

Kiti miestaiRenginiai

Rugpjūčio 8 d. – nemokami koncertai ir pramogos Molėtuose

2020-08-06 — Goda Leo0

Molėtai kviečia į pasimatymą Meilės, Muzikos ir Maisto pakrantėje. Mėgaukitės žvaigždėto rugpjūčio vakaro magija su artimaisiais ar naujai sutiktais pakeleiviais Molėtų mieste, pasklidę Pastovio ežero krantuose ir apgaubti girliandų, rugpjūčio žvaigždžių šviesų.

Šią vasarą tariame: „Molėtai – 5 žvaigždžių kraštas“. Dalis šių žvaigždžių – gamta, ramybė, kultūra ir pramogos – tądien ryškiau sužibs ir Pastovio ežero krantuose.

 Nuo 15 val. pasimatymo su mažaisiais miesto gyventojais bei svečiais, jų šeimomis, draugais lauks animatoriai ir edukatoriai. Čia galėsite švęsti gimtadienius, vasarą ar, tiesiog, vaikystę!

Temstant ir įsižiebiant pakrantės šviesoms, pasimatymas tęsis su gyvo garso koncertais. Pasiruoškite jaukiam vakarui ir piknikui su puikiomis melodijomis ir šventiškai nusiteikusiais pasimatymo dalyviais.

Nuo 19 val. koncertuos Sherman Tan (Malaizija) ir Virgio Juto (Blues Maker, Lietuva) duetas bei Loretos ir Vytauto Folk džiazo grupė.

Nuo 22 val. Edgaro Lubio koncertas

23 val. scenoje pasirodys Donatas Montvydas

Iki pasimatymo Molėtuose!

RENGINYS NEMOKAMAS

❗❗ Šventės dalyvius kviečiame nepamiršti saugumo – laikytis saugaus atstumo, dėvėti kaukes, dezinfekuoti rankas, laikytis čiaudėjimo etiketo.

❗❗ Skatiname nesiburiuoti vienoje vietoje – šventės scena įsikurs Pastovio ežero viduryje, todėl visi pasimatymo dalyviai muzika galės mėgautis būdami bet kurioje pakrantės vietoje.

📍 Taip pat perspėjame, kad renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.

Šventės organizatoriai: Molėtų kultūros centras.

Šventės draugai: Molėtų rajono savivaldybė ir Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.