RenginiaiVilnius

ROBOPARK – Robotai įsiveržia į Vilnių!

2021-12-20 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

ROBOPARK – Robotai įsiveržia į Vilnių!

2021-12-20 — Goda Leo0

ROBOPARK – tai tarptautinė robotų paroda visai šeimai, kuri gali būti įdomi visiems besidomintiems naujomis technologijomis. Paroda pirmą kartą Lietuvoje, prekybos centre Vilnius Outlet Vilniuje (V. Pociūno g. 8), bus atidaryta gruodžio 9 dieną.

ROBOPARK – tai pramoga visai šeimai ir visoms amžiaus grupėms, suteikianti galimybę keletui valandų pasinerti į robotų technikos pasaulį. Prisilieskite, bendraukite, žaiskite ir sužinokite kažką naujo!

 

ROBOPARK – tai:

  • daugiau kaip 50 naujausios kartos robotų;
  • 7 virtualios ir papildytos realybės zonos;
  • robotų teatras ir robotai-akrobatai;
  • žmogaus dydžio robotai-humanoidai;
  • Tesla šou (pažiūrėkite, kaip šoka ir dainuoja žaibai);
  • robotų futbolas, robotų sumo, robotų zoologijos sodas;
  •  renginys, kurio pagalba daiktai perkeliami mintimis.

Tik čia, vienoje vietoje, jūs galėsite pamatyti įvairias funkcijas ir vaidmenis atliekančius robotus iš viso pasaulio. Čia jūs sutiksite aptarnavimo srities robotus, galinčius išvirti kavos, versle talkinančius robotus, su kuriais galima pasikalbėti arba pašokti, robotus-menininkus, robotus-televizijos laidų vedėjus arba net robotus-sportininkus. Parodoje bus pristatyti ir naujausi robotai – keturkojis robotas Unitree A1, kuris turi dirbtinį intelektą ir tiksliai atkartoja naminio augintinio judesius bei elgesį, ir robotas Promobot ROBO-C, kurio mimika labai primena žmogaus ir kuris gali atrodyti kaip bet kuris pasirinktas žmogus.

Parodą ir visą šou galima aplankyti savarankiškai arba kartu su profesionaliu gidu. Kas valandą bus organizuojama nemokama ekskursija, kurios metu gidas papasakos jums apie kiekvieną robotą, jo unikalias savybes ir net jo panaudojimą kasdieniame gyvenime.

Bilietus į renginį galima įsigyti parodos svetainėje ir kasoje prieš įeinant į parodą.

Organizatoriai teikia didelę reikšmę savo svečių saugumui. Parodoje taikomi patys aukščiausi higienos standartai, atsižvelgiant į šiuolaikinius apsaugos nuo COVID-19 reikalavimus.

Visa informacija:

Paroda veiks nuo gruodžio 9 d. iki sausio 16 d.

Iki susitikimo robotų parke Vilniuje!

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.