Blogas

„Rekordų akademija“ registravo vieną linksmiausių šių metų rekordų: pabandykite pakartoti

2021-11-05 — Goda Leo0

main

Blogas

„Rekordų akademija“ registravo vieną linksmiausių šių metų rekordų: pabandykite pakartoti

2021-11-05 — Goda Leo0

Ilgiausiai nesustodamas pagal muziką sukosi dvimetis vilnietis Denas Kovalenka – per 2 minutes 58 sekundes berniukas nesustodamas apsisuko net 157 su puse karto!

Nuotaikingą video kviečiame pasižiūrėti „Rekordų akademijos“ youtube paskyroje.

 

Denas taip šoka nuo pusantrų metukų – vos tik išgirsta muziką, atbėga ir ima nesustodamas suktis. Anot berniuko mamos Sigutės Kovalenkienės, taip jis sukasi tol, kol skamba muzika.

O muzika šeimos namuose skamba dažnai, ypač… vonioje. „Deno maudynių procedūros visada prasideda nuo šokių,“ – pasakoja rekordininko mama.

Muzikalumą ir pomėgį šokti berniukas turbūt paveldėjo iš mamos Sigutės, kuri yra baigusi choreografijos mokyklą, vokalo studiją, o 2013 m. dalyvavo TV3 televizijos projekte „Chorų karai“ su Policijos choru.

Denas lanko darželį, yra aktyvus ir labai linksmas vaikas. Na, o tuomet, kai nešoka, mėgsta „spardyti kamuolį, maudynes ir… plombyro ledus“.

„Šis linksmas rekordas tik iš pažiūros atrodo paprastas, pabandykite, ir tuo įsitikinsite“,- šypsosi „Rekordų akademijos“ vadovas Gintaras Pocius.

Ar įveiksite Deno iššūkį?

Kad švenčių laukimas neprailgtų, o tamsų lapkritį atsirastų daugiau šviesos ir vaikiško džiugesio, kviečiame pabandyti įveikti Deno iššūkį – ar sugebėsite nesustodami suktis ilgiau ir greičiau, pagal savo pasirinktą muziką? Iki gruodžio 1 dienos „Rekordų akademijai“ siųskite savo ar kolektyvo video kodiniu pavadinimu Denas‘ dance.

„Net jeigu pagerinti rekordo ir nepavyks, už pastangas esame parengę „Rekordų akademijos“ simpatijų prizą – knygą „Įdomiausi Lietuvos rekordai“, kuri pasirodys jau gruodžio mėnesį.“ – teigia rekordų agentūros vadovas Gintaras Pocius.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.