Kiti miestaiRenginiai

Pramoga – žygis Nemuno kilpomis!

2017-09-14 — Goda Leo0

main

Kiti miestaiRenginiai

Pramoga – žygis Nemuno kilpomis!

2017-09-14 — Goda Leo0

Neturime kalnų, kur galime haikinti į valias, bet užtat turime nerealų kraštovaizdį, kuriuo galime džiaugtis visai šalia!

Spalio 7 d. „TrenkTuras“ kviečia nesnausti ir auksu tviskantį rudens savaitgalį žygiuoti Nemuno kilpomis.

Patyrusių žygeivių laukia maršrutai tapo ilgesni ir drieksis į priešingą pusę nei praėjusiais metais, o tie, kurie žygiuos pirmą kartą, primenama, kad pėsčiųjų žygio metu visų pirma pažinsi save ir savo kojų galimybes, o akis paganysi žvelgdamas į turtingas Suvalkijos girias, Nemuno krantus, piliakalnius, draugiškuosius Prienus ir Birštoną.

Naujiena ir šunų mylėtojams bei turėtojams –  norintys leistis į žygį Nemuno kilpomis’17 kartu su savo augintiniu, galės žygiuoti su šunimis.

Spalio 7 d. (šeštadienį) visų maršrutų dalyviai turi savarankiškai atvykti į žygio starto vietą – Prienų estradą, Birštono g. 45, Prienai (GPS: 54.641511, 23.964852).

Maršrute bus įrengti poilsio ir pagalbos punktai, kuriuose privalėsite atsižymėti savo žygio dalyvio pasus. Taip pat ten bus galima pasipildyti vandens atsargas, pasivaišinti arbata, užkąsti, o prireikus gauti būtinąją medicininę pagalbą.

Džiugi žinia, kad net jeigu žygiuojant su vaikais norėsite nutraukti žygį – galėsite tai padaryti bet kuriame poilsio punkte iš kurio būsite parvežti atgal į Prienus. Net ir nebaigę žygio dalyviai pateikę žygeivio pasą punkte, kuriame nutraukia žygį, gaus diplomą su įrašytu įveiktų kilometrų skaičiumi.

Finišas Prienų estradoje Birštono g. 45. Čia finišavę žygio dalyviai bus apdovanojami diplomais bei atminimo medaliais.

Galima rinktis net keturis skirtingus maršrutus nuo 15 iki 65 km ilgio. Registracijos kaina – 9-27 Eur.

Nemuno kilpomis zygis

Vaikai iki 7 metų amžiaus žygyje gali dalyvauti nesiregistruodami, t.y. gali dalyvauti nemokamai, kartu su tėvais. Jeigu norite, kad jūsų vaikas gautų startinį paketą, maitinimą, diplomą, medalį ir t.t., jis irgi turi būti užsiregistruotas (nepriklausomai nuo amžiaus).

REGISTRACIJA: http://www.nemunokilpomis.lt/

trenktur zygis nemuno kilpomis

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.