RenginiaiVilnius

Pėsčiųjų žygis Vilniuje „Laba aviža” – ir šeimoms

2019-03-28 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Pėsčiųjų žygis Vilniuje „Laba aviža” – ir šeimoms

2019-03-28 — Goda Leo0

Norinčių gyventi sveikiau jau pamėgta avižinių duonų šeima „Laba Aviža“ ragina pavasarį pasitikti pozityviai ir energingai, todėl kovo 30 d., šeštadienį nuo 9 iki 11 val., kviečia dalyvauti „Laba Aviža“ pėsčiųjų žygyje po Vingio parką ir Karoliniškių kalvas – pasimėgauti unikalaus grožio gamta vidury miesto!

Norinčius dalyvauti žygyje, kviečiame registruotis iš anksto – užpildyti registracijos formą: https://goo.gl/JnVkWK

Dalyvauti „Laba Aviža“ pėsčiųjų žygyje kviečiame visus aktyvaus laisvalaikio mėgėjus, kuriems siūlome įveikti pasirinktą žygio maršrutą:

🌳 6 km ilgio maršrutas skirtas šeimoms su vaikais, taip pat pradedantiesiems žygeiviams. Žygiuodami šiuo maršrutu turėsite progos pasigrožėti Neries pakrantėmis, atrasti dažno dar neaplankytą šunų paplūdimį, išvysti praėjusiame amžiuje įrengtą ir iki šiol Vingio parke mįslingai stūksančią valčių saugyklą.

🌳 12 km ilgio maršrutas skirtas labiau patyrusiems žygeiviams, taip pat tiems, kas jau įpratę laisvalaikį leisti aktyviai. Žygiuodami šiuo maršrutu taip pat turėsite progos aplankyti minėtus objektus Vingio parke, o vėliau pasuksite reto grožio Karoliniškių kalvų link, kur žygiuodami sudėtingesniais draustinio takeliais aplankysite daugybę regyklų ir raguvų Plikakalnio atodangą.

„Laba Aviža“ pėsčiųjų žygis – unikali pramoga visai šeimai, kurios metu netrūks ne tik gražių gamtos peizažų bei nuotykių, bet ir smagių atrakcijų. Žygio metu dalyvių lauks:

  • 🏏Smagios atrakcijos ir žaidimai visai šeimai;
  • 🎵 Gerą nuotaiką garantuojantys muzikos ritmai;
  • 🎁 Dovanos finišavusiems – „Laba Aviža“ duonos gaminiai.

„Laba Aviža“ – tai išskirtinio skonio sveikesnis duonos pasirinkimas. Iš avižų pagaminta „Laba Aviža“ porcijinė duonelė, sumuštinių duona ir batonas labos energijos suteikia visai dienai.

Startuoti „Laba Aviža“ žygyje kviečiame sau patogiausiu metu, nuo 9 iki 11 val.

Startuojame ir finišuojame Žvėryno pievoje, prie pėsčiųjų tilto į Vingio parką. Tiksli vieta čia: https://goo.gl/ZCQ1nh

Renginys nemokamas.

Iki susitikimo žygyje!

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.