Knygos

Peliūnės vasara – interaktyvi knyga

2019-01-31 — Inga Čukauskienė0

main

Knygos

Peliūnės vasara – interaktyvi knyga

2019-01-31 — Inga Čukauskienė0

Kai pasiėmėm į rankas šitą knygą, dar nežinojom, kad jau yra interaktyvių knygų. Todėl pirmiausia puolėm skaityti – nuostabus pasakojimas, susidedantis iš 11 istorijų. Istorija sena kaip pasaulis, mama Peliūnė gana vėlai susilaukia savo vaiko ir bando paruošti jį gyvenimui, visko išmokyti, viską išpasakoti, atiduoti visą meilę (labai panašu į manę, mane irgi kankina tie patys klausymai – kaip atsirinkti ką sudėti į vaiką ir kas yra svarbiausia). Taigi knyga ne tik mažiems , bet ir dideliems.

 

Labai gražios įliustracijos, tad mažoji vis norėdavo perversti kitą puslapį ir pažiūrėti, kas jame , o suradus lapę, neleido versti kito lapo.

Po kokių 4 įstorijų dydysis paklausė, o kur gi tos dainelės? Juk viršelyje taip ir parašyta – interaktyvi knyga su dainelių garso įrašais! Viskas paprasta: reikia į išmanųjį įrenginį atsisiųsti nemokamą programėlę „Peliūnės dainelės”. Nukreipus įrenginio kamerą virš iliustracijos prie kiekvienos istorijos ir gali klausytis šiai istorijai skirtos dainelės garso įrašo. Visas šitas procesas labai patiko vyresniajam broliui, o mažoji išgirdusi daineles puolė šokti ir ploti. Pradėjom skaityti viską nuo pradžių, tik jau su dainelėm ir po kelis kartus.

Nuostabiai graži knyga, kurią verta turėti savo namų bibliotekoje. Su liūdna, bet pamokančia istorija visai šeimai, kurią vartyti norėsis vis iš naujo. Ir gali būti čia būtent tas būdas, kuris penkiamečius privers dažniau atsiversti knygą, nors ir padedami planšetės  🙂

Knygą galite įsigyti knygynuose arba internetu Niekorimto.lt, kaina: 5,09€

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.