RenginiaiVilnius

Pasakų pavasaris Vilniaus mokytojų namuose

2019-05-15 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Pasakų pavasaris Vilniaus mokytojų namuose

2019-05-15 — Goda Leo0

Jau antrus metus Vilniaus mokytojų namuose ir šv. Kotrynos bažnyčioje organizuojamas festivalis „Pasakų pavasaris”. Tai renginių, spektaklių ir ineraktyvių edukacinių veiklų savaitgalis  skirtas vaikams.

Šių metų festivalio tema „XYZ ATRANDA PASAKĄ”. Renginio veiklų metu bus bandoma parodyti, kaip naujame šimtmetyje transformuojasi pasaka, į kokias formas, žanrus ir technologines pasiūlas ji gali išvirsti atsiliepdama į naujos vaikųir paauglių kartos poreikius ir gyvenimo būdą.

 

2019 gegužės 17 d. Moksleivių diena „Va čia tai pasaka!“  skirta moksleiviams su Kultūros pasu. 

2019 gegužės 18 d. Šeimos ir paauglių diena „Ilgai ir laimingai!” 

  • 12:00  Šv. Kotrynos bažnyčia/spektaklis visai šeimai

KLAIPĖDOS JAUNIMO TEATRO SPEKTAKLIS  – „KNYGŲ PERSONAŽAI ATGYJA“

Tai unikali proga pamatyti  vilniečių pamėgtos  trupės  spektaklį visai šeimai Šv. Kotrynos bažnyčioje. „Knygų personažai atgyja“ – tai tai edukacinis Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis vaikams ir jų tėveliams. Kūrybinės grupės idėja – sužadinti vaikų norą paimti į rankas knygą ir atrasti jos stebuklingą pasaulį.
Spektaklio kūrėjai literatūrą paverčia interaktyviu ir patraukliu žaidimu. Šeši personažai iš vaikų literatūros klasikos kūrinių, tokių kaip „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“, „Pepė Ilgakojinė“, „Batuotas katinas“, atgyja tiesiog žiūrovų akivaizdoje ir kuria nuotaikingą bei įtraukiantį reginį. Aktoriai stebina muzikalumu, atliekamais akrobatiniais triukais ir netikėtomis išdaigomis, o subtili spektaklio scenografija kuria puikią atmosferą bei žadina vaizduotę.

Režisierė Neringa Krunglevičiūtė, scenografė Evelina Šimelionė.

Bilieto kaina 5 eur. www.bilietai.lt 

  • 16:00  Vilniaus mokytojų namų kiemelis / paauglių ir jaunimo vakaras

IMPRO 241 – IMPROVIZACIJŲ TEATRO ŠOU „XYZ  ATRANDA PASAKAS“

IMPRO 241 – tai visada dozė gero juoko, tai improvizacijų teatras, kuriame dalyvauja ir žiūrovai. 5 aktoriai, 2 muzikantai ir publika – visi drauge sukuria išskirtinę emociją, kuriai abejingų nelieka. Atlikėjai scenoje žaidžia improvizacinius žaidimus, kuria pasirodymus čia ir dabar. Žiūrovai, savo ruožtu, yra neatsiejama to dalis – publika  siūlo pasirodymo temas ir  tampa pasirodymo scenaristais, režisieriais ir dalyviais.

Bilieto kaina 4 Eur. www.bilietai.lt

 

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.