RenginiaiVilnius

Vilniuje atsidarė naujas pramogų parkas

2020-06-15 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Vilniuje atsidarė naujas pramogų parkas

2020-06-15 — Goda Leo0

Ilgai lauktas šeimos pramogų parkas ADVENTICA praveria duris lankytojams nuo 2020 m. birželio 18 d. 10 val. ryto. Laisvalaikio ir pramogų parko lankytojai milžiniško dydžio pramogų, atrakcionų, batutų, patyriminių veiklų ir žaidimų parką ras prekybos ir pramogų centro OZAS -1B aukšte (Ozo g. 18, Vilnius).

ADVENTICA – tai modernus, aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus atitinkantis šeimos pramogų parkas, kuriame laukiami visų amžiaus grupių lankytojai. Veiklos ir užsiėmimų čia ras tiek patys mažiausi kartu su mamomis ir tėčiais, tiek paaugliai ir net suaugusieji.

 

9 skirtingos pramogų ir laisvalaikio erdvės, renginių salė, gėrimų ir maisto užkandinė, erdvi tėvų poilsio zona ir daug kitų erdvių! 14 teminių gimtadienio ir švenčių kambarių patiks bet kokių pomėgių vaikams, o ekstremalus nindzių takas bei didžiausias Baltijos šalyse pripučiamas vientisas batutas nepaliks abejingų tiek sportiškų vaikų, tiek suaugusiųjų.

Švenčių ir gimtadienio kambarių rezervacijos jau dabar priimamos nuo birželio 18 dienos. Kainos nuo 69 iki 169 Eur – https://www.adventica.lt/gimtadieniu-kambariai-vilniuje

Atsižvelgiant į saugumo reikalavimus lankytojų srautai bus ribojami.

Rekomenduojame apsilankymo bilietus įsigyti iš anksto bilietų pardavimo sistemoje. 2 val. apsilankymas vaikui 9 eur, dienos – 13 Eur (išparduota), metinis – 99 Eur. Lydinčiam suaugusiam mokestis 2 Eur. Įsigyti galite: https://www.adventica.lt/kainos

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.