Teatras

Muzikinis spektaklis „HOP“ Keistuolių teatre

2018-12-04 — Laura Bernotaite0

main

Teatras

Muzikinis spektaklis „HOP“ Keistuolių teatre

2018-12-04 — Laura Bernotaite0

Gruodžio pirmomis dienomis visa šeima aplankėme Keistuolių teatrą. Šįkart sekmadienį praskaidrino spektaklio „HOP“ premjera ir naujoji Keistuolių komanda. Neslėpsiu, visad su baime žiūriu į pasikeitusią aktorių komandą, nerimauju, kad jau bus nebe taip keistuoliškai gerai, tačiau nei karto neteko nusivilti. Matyt besirenkantieji vaidinti Keistuolių teatre jau turi savyje tą užtaisą, kuris įtraukia į visas keistas istorijas kiekvieną – nuo mažo iki didelio.

Tų, kurie matė spektaklį „PYP PYP“ laukia staigmena, spektaklis „HOP“ tiek savo struktūra, tiek išpildymu yra tarsi „PYP PYP“ tęsinys. Jūsų laukia penkios rašytojo Donaldo Bisseto papasakotos istorijos apie gyvūnus, kuriems nesvetimi žmonių jausmai, ir žmones, kurie renkasi netradicinius sprendimus labai tradiciškose situacijose. Nenoriu atskleisti visų paslapčių, tačiau viena istorija apie labai keistą paukštį – jūrvarnį – pralinksmino visą mūsų šeimyna, nes šio veikėjo vardas sutapo su tėčio vardu, jis buvo Denis. Taigi, pašėlęs jūrvarnis įsimylėjo labai jau konservatyvią kurapką ir HOP – abiem buvo linksma ir smagu, nes jie ėmė galvoti vienas apie kitą ir vienas kitą džiuginti.

 

Istorijos pamokančios, bet labai linksmos, muzika – užvedanti, aktoriai – įtraukiantys žiūrovą į stebuklus nuo pradžios iki pabaigos. Taip pat nuostabu yra tai, kad dekoracijų scenoje kaip ir nėra, tačiau aktoriai sugeba sukurti kiekvienai istorijai tinkamą erdvę – tiek jūrą, tiek liftą, tiek namų svetainę…

Vaikai grįžę namo vertė lovas ir puolė atkartoti matytas istorijas – manau tai geriausias spektaklio įvertinimas, tuo pačiu nieko nuostabaus, nes Keistuolių teatras manęs dar niekad nenuvylė.

Ieškokite spektaklio Keistuolių teatro repertuare http://www.keistuoliai.lt/repertuaras/ ir skubėkite su visa šeima gerai praleisti laiko.

Spektaklis manau tinkamiausias vaikam nuo 5-erių metų, nors mūsų mažoji sesė Šarūnė, kuriai 2-ji, sėdėjo išsižiojusi taip pat, tačiau aplink buvo nemažai 3-mečių, kuriems labai patiko dainos, tačiau pasakojimų metu dūko ir dainavo savas daineles.

P.S. gruodžio mėnesį po spektaklio vaikų laukia staigmena – nuotaikingas Kalėdų senelio pasirodymas. Teatro fojė pakabinta kalėdinė kojinė, į kurią galima mesti kalėdinius palinkėjimus teatrui, todėl atvykus šiek tiek anksčiau spektaklio laukimas neprailgsta.

 

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.