KaunasKiti miestaiRenginiaiVilnius

Muzikinė pasaka „Karalaitės Garbanėlės ir Antanėlio Burokėlio nuotykiai“

2018-11-20 — Goda Leo0

main

KaunasKiti miestaiRenginiaiVilnius

Muzikinė pasaka „Karalaitės Garbanėlės ir Antanėlio Burokėlio nuotykiai“

2018-11-20 — Goda Leo0

„Tilidūdos“ kūrėjas Rokas Radzevičius pristato muzikinę premjerą „Karalaitės Garbanėlės ir Antanėlio Burokėlio nuotykiai“ . Gerai žinoma ir vaikų jau pamėgta knygelė apie plaukus praradusią gražuolę karalaitę Garbanėlę pagaliau tampa muzikiniu spektakliu.

Muzikinės pasakos „Karalaitės Garbanėlės ir Antanėlio Burokėlio nuotykiai“ premjeriniai parodymai vyks:  25 d. – Šiauliuose, gruodžio 8 d. – Kaune, 18 d. – Marijampolėje.

 

Muzikinę pasaką režisuoja Vidas Bareikis, spektaklyje vaidina – V. Bareikio aktorių kursas. Istoriją apie Garbanėlę sukūrė ir muziką jai parašė kompozitorius Rokas Radzevičius. Jis taip pat sueiliavo juokingas daineles, kuriomis apdovanojo karalių Raudonbambį, jo dukrą Garbanėlę, Antanėlį Burokėlį, jo keistus draugus: raganių Termostatą ir Pelkių senį.

Istorija apie nuplikusią karalaitę išsyk sužavėjo vaikus. Joje pasakojama tai, kas įvyko vienoje tolimoje karalystėje, kurią valdo karalius Raudonbambis. Jis augina dukrą karalaitę Garbanėlę. Dukrelė lepinama užauga pasipūtusi ir aikštinga. Negerbia savo tėvelio ir reikalauja jaunikio. Tačiau įvyksta keistas dalykas: Garbanėlė nuplinka ir ant jos pakaušio lieka tik vienas plaukelis. Raudonbambis paskelbia, jog tam, kas išgydys dukrą, atiduos ją į žmonas bei dovanos pusę karalystės. Apie šitokią karalaitės nelaimę sužino paprastas kaimo vaikinas – kanklininkas Antanėlis Burokėlis. Jis drauge su keistų bičiulių kompanija, pagaliau sugeba grąžinti Garbanėlei dingusius plaukus ir jie abu gyvena ilgai bei laimingai.

Bilietus galite įsigyti: https://www.tiketa.lt/LT/muzikine_pasaka_karalaites_garbaneles_ir_antanelio_burokelio_nuotykiai_19817

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.