RenginiaiVilnius

Mokslo metų pradžios sutiktuvės keramikos kavinėje

2018-08-28 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Mokslo metų pradžios sutiktuvės keramikos kavinėje

2018-08-28 — Goda Leo0

Norite mokslo metų pradžią paminėti išradingai ir linksmai? Išbandykite keramikos kavinės siūlomą pramogą džiuginančią ir vaikus, ir suaugusius. Keramikos kavinė – tai naujos koncepcijos laisvalaikio praleidimo vieta, kurioje išsirinktą keramikos gaminį nusidažote patys! Čia, taip pat, galite atsigerti kavos, kakavos, pasmaguriauti saldžių bei sūrių skanėstų.

Piešimas ant keramikos, tai linksmas ir nesudėtingas užsiėmimas, kurio metu ant jau pagaminto ir glazūravimui paruošto “biskvito” piešiama su būtent šiai pramogai pritaikytomis glazūromis. Piešti galite ant puodukų, dubėnėlių, papuošalų dėžučių, dinozaurų ar kitų pasirinktų “biskvitų”, kurie, po antro išdegimo krosnyje, taps ilgaamžiais, funcionaliais ir unikalias Jūsų sukurtais gaminiais. Reikalingus įrankiais duodame ir paaiškiname dažymo subtilybes, o toliau piešimas vyksta laisva forma – tai Jūsų ir Jūsų artimųjų laikas. Dažymas trunka apie 2 val., vaikams iki 7m – apie 1 val., bet laikas priklauso nuo kiekvieno žmogaus kruopštumo ir susigalvoto piešinio, užrašo sudėtingumo.

 

KAINA

VIDUTINIŠKAI 12 EUR VIENAM ASMENIUI.

Į kainą įeina įrankių mokestis 3.40 Eur ir pasirinktas dažymui gaminys, kurių kainos svyruoja nuo 8 Eur iki 15 Eur, priklauso nuo dažymui pasirinkto gaminio).

VIETA: Gėlių g. 4 – 2, Vilnius (geltonoji zona). Susisiekite su mumis telefonu – pasidalinsime parkavimo patarimais.

LAIKAS: Rugsėjo 3 dieną Gėlių gatvės keramika dirbs nuo 11.00 iki 21.00.

REZERVACIJA: Kadangi vietų skaičius yra ribotas, rugsėjo 3-iai dienai rezervacija būtina.

KONTAKTAI

https://www.facebook.com/geliugatveskeramika/

https://www.instagram.com/geliugatveskeramika/

Vietų rezervacija bei papildoma informacija telefonu: 860506244

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.