PajūrysRenginiai

Miuziklas “Kakės Makės gimtadienis” Palangoje

2018-08-06 — Goda Leo2

main

PajūrysRenginiai

Miuziklas “Kakės Makės gimtadienis” Palangoje

2018-08-06 — Goda Leo2

Pasiilgote savo mylimų personažų Kakės Makės, Netvarkos nykštuko, Čiučios, monstrų Mamaisos ir Nanaisos iš miuziklo „Kakės Makės gimtadienis“? Tuomet išgirdę šią žinią, pašoksite iki dangaus!

Vienintelį kartą šią vasarą, rugpjūčio 11 dieną, jūsų ir ypač jūsų vaikų pamėgti herojai atvažiuoja į populiariausią Lietuvos pajūrio kurortą – Palangą! Palangos koncertų salėje jie surengs miuziklo „Kakės Makės gimtadienis“ didįjį vasaros koncertą! Tai ką, diena jau suplanuota? Ryte – paplūdimys ir jo malonumai, o nuo 17 valandos – Kakės Makės ir jos draugų koncertas! Ar gali būti dar geresnis laiko leidimas per atostogas? Džiugi žinia pačių mažiausių tėveliams – vaikai iki dviejų metukų į koncertą eina nemokamai!

Į Palangą atvyksta visi pagrindiniai miuziklo veikėjai: Kakė Makė, Netvarkos nykštukas, šunelis Čiučia ir ,žinoma, gigantiškieji monstrai Mamaisa ir Nanaisa. Jie jums parengė specialią programą: su dainomis, šokiais, žaidimais ir siurprizais. Skanią kaip braškės iš močiutės daržo, gaivinančią lyg ledų porcija karštą dieną, linksmą ir pilną netikėtumų – kaip pati vasara.

Koncerte skambės pačios linksmiausios ir populiariausios miuziklo dainelės: Kakės Makės „Šėlsmo daina“, „Netvarkos nykštuko daina“, „Monstrų daina“, „Svajonių gimtadienis“ ir kiti kūriniai, kuriuos dauguma vaikų jau moka mintinai. Kakė Makė tikisi, kad mažieji jos gerbėjai dainuos ir šoks drauge.

Populiariausią Lietuvos mergaitę Kakę Makę talentingai įkūnija dainininkė, aktorė ir šokėja Karina Krysko. Netvarkos nykštuką – aktorius Dalius Skamarakas, o monstrai tiesiog yra gyvi ir milžiniškai mieli. Sklando gandas, kad jų viduje irgi slepiasi aktoriai, bet niekas niekada jų nematė, todėl to nei patvirtinti, nei paneigti negalime.

Po koncerto vyks fotosesija su miuziklo personažais. Netgi monstrai, kurie šiaip yra gana drovūs padarai, žadėjo dalyvauti. Be to, koncerte bus galima įsigyti miuziklo „Kakės Makės gimtadienis“ CD už pačią mažiausią iki šiol neregėtą vasaros kainą!

BILIETAI ir INFORMACIJA: https://www.palangosks.lt/placiau/100

Komentarų 2

 • Judita

  2019-07-10 12:10

  Ar gali vaikai 10-9 metu eiti koncertą vieni be tėvu ?

  Atsakyti

  • Goda Leo

   2019-07-10 18:28

   Sveiki, tai praėjusių metų skelbimas, koncertas vyko pernai.

   Atsakyti

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.