Išbandome

Mes visad prisimenam nupirkti pieno. Kodėl?

2015-12-10 — Goda Leo1

main

Išbandome

Mes visad prisimenam nupirkti pieno. Kodėl?

2015-12-10 — Goda Leo1

Net jeigu ir neturi vaikų, turbūt kiekvienas esam savaitę tualete naudoję popierines stalo servetėles (su širdelėmis) vietoje tualetinio popieriaus, koridoriuje gyvenę mėnesį be šviesos, nes perdegė lemputė ar tris dienas užmiršę nusipirkti pieno. Dalykų, kuriuos reikia prisiminti – koks milijonas ir net jeigu naudoji elektroninius “tasklistus”, “remainderius” ir panašius dalykus, vis tiek paprasta užmiršti kasdieninius dalykus.

Todėl, kaip paskutinio šiaudo griebiausi galimybės rašyti priminimus “ant akių”. Lentos, kur galima ką nors įsmeigti, neturiu kur kabinti, lipniais lapeliaisapkabinėti namų irgi nenoriu, o štai kreidinė lenta-lipdukas iš lipdukai.eu sugundė.

kreidine lenta ant saldytuvo

Baigėsi pienas? Tai supratęs uždarei šaldytuvo dureles ir užrašei. Nori sūrelio – užrašai. Perdegė lemputė – parašai, kad nupirktų.

Pirkinius mes darome internetu (vien dėl šio dalyko negaliu kraustytis niekur iš sostinės…), tad belieka prieiti prie šaldytuvo ir viskas užsakyta!

Dabar ieškau sienos ploto, kur klijuosime likusį lipduką (jo ten du metrai, tai gera pusė liko) – tuomet į ją pildysime šeimos veiklas, numatytus vizitus pas gydytoją, vaikų koncertų laikus ar draugų gimtadienio vakarėlių datas.

Ačiū Rasai už kantrybę triskart neapsisprendžiant juodą ar žalią lentą pirkti, įkyrius klausimus ar TIKRAI ji atlimpa – lipdukai.eu vieta, kur būtina apsilankyti ir Kalėdų seneliui!

lenta-500x500

IMG_3987

Vienas komentaras

  • Monika

    2019-03-15 14:14

    tikrai pamirštame nekasdienio naudojimo, tiksliau tuos pirkinius, kuriuos tenka pirkti retai, net jei naudoji dažniau nei pieną (pvz tualetinį popierių). Kadangi perku senoviškai, parduotuvėje, į kurią einu tikrai ne kasdien, viską rašau į sąrašą, kurį nusifotografuoju, o jei pamirštu, atsiunčia kas būna namuose kai aš pakeliui į parduotuvę. O lipdukas, ant kurio rašoma juk užima tiek pat vietos kaip įprastas flipchartas na, bent aš taip galvoju. Ir tą pačią funkciją atlieka.

    Atsakyti

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.