RenginiaiVilnius

Liepos 25 d. M.Mažvydo bibliotekoje – filmukų peržiūra

2020-07-20 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Liepos 25 d. M.Mažvydo bibliotekoje – filmukų peržiūra

2020-07-20 — Goda Leo0

Tarptautinis animacinių filmų festivalis „Tindirindis“ ir Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia jaunuosius animacijos mėgėjus į trumpametražių animacinių filmų vaikams vasaros peržiūras.
Liepos 25 d. 12 val. ir 14 val. „Tindirindžio pasakų pasaulis“
Šią dieną bus pristatytos žavios mažosios animacinės pasakėlės. Filmuko „Kurmis ir sliekas“ personažas atranda, kad visi gyvūnai turi tų pačių rūšių draugų, su kuriais gali žaisti. Paklajosime su medžiu, netikėtai įšokusiu į batų porą ir išėjusiu pasivaikščioti. Susipažinsime su siuvėju, nusipirkusiu ožką – vargšelis tikėjosi, kad namuose atsiras daugiau ramybės ir tvarkos. Netikėtai susivienijus paukšteliams ir skruzdėlytėms, išsiaiškinsime, ar jiems pavyko nuo medkirčio apsaugoti medį. Sužinosime, kai seksis mergaitei Miriam su šeima ir augintiniais ilsėtis palapinėje.
Edukacinė plastilino animacija „Nuostabios vabalų spalvos“ padės pažinti anglų kalbos abėcėlę ir žodžius. Svarstysime, kodėl balta varna nepritampa prie juodų. Nersime į juokingus trijų medžiotojų ir ištikimo šuns nuotykius ir susipažinsime su paukšteliu bei jo geriausiu draugu vikšreliu. O pabaigai – pagal Irano miniatiūras ir epus sukurtas pasakojimas „Šachnamė“ apie didvyrių kovas su kalnų milžinu.
Filmai rodomi be dialogų. Rekomenduojama vaikams nuo 4 iki 9 metų. Daugiau apie animacinius filmus sužinosite čia › https://bit.ly/2VyEAhh
Peržiūros vyks Kino salėje, V a. Vaikai įleidžiami tik su suaugusiaisiais. Vietų skaičius salėje ribojamas. Reikalinga išankstinė registracija el. p. aida.vezeliene@lnb.lt
SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovų skaičius ribojamas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams rekomenduojama dėvėti apsaugines veido priemones. Atsiprašome už nepatogumus.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.