PajūrysRenginiai

Liepos 17 d. susitikimas su Mariumi Čepuliu Juodkrantėje

2020-07-16 — Goda Leo0

main

PajūrysRenginiai

Liepos 17 d. susitikimas su Mariumi Čepuliu Juodkrantėje

2020-07-16 — Goda Leo0

Gal labiau skirtas suaugusiems, bet paaugusiems vaikams taip pat bus tikrai įdomus susitikimas su gamtos fotografu, gamtininku Mariumi Čepuliu tema „Gyviai ir žmonių mitai apie juos“

Susitikimas vyks 2020 07 17 d. 17 val. Liudviko Rėzos kultūros centro koncertų salė L. Rėzos 54C-9, Juodkrantė

 

Marius – kvalifikuotas ornitologas. Baigęs universitetą tyrinėjo migruojančius paukščius Nemuno deltoje ir visoje Vakarų Lietuvoje, tačiau jo fotografijos kelias prasidėjo kur kas anksčiau. Pirmieji kadrai daryti aparatu „Smena“, o pirmosios „fotoaukos“ buvo šunys ir ožkos.

„Vėliau, kai jau buvau „pažengęs“, fotografavau paukščius, dažniausiai tuos, kuriuos žieduodavau. Čia buvo 1987–1989 metai. Spalvota fotografija prasidėjo daug vėliau – 1994 metais. Tada į rankas pakliuvo „Zenitas“ ir į jį įgrūdau „Fuji“ juostelę. Nuo to laiko fotografavau jau be pertraukos. Ir atrodė, kad „varau“ nerealiai („nevariau“). Ir tik 2010 metais supratau, kaip reikia fotografuoti, ir išvis, kas tai yra gamtos fotografija. Tebesimokau iki dabar“, – kritikos savo darbams negaili gamtos fotografas.

Vis dėlto, pasak fotografo, šiais laikais fotografijos galima išmokti ir per porą mėnesių, o „pažint žvėris ir paukščius – gyvenimo neužteks“.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.