RenginiaiVilnius

Liepos 10 d. – Vilniuje vyks antras „Arklio Dominyko pasakų festivalis“ šeimoms

2016-06-09 — Goda Leo2

main

RenginiaiVilnius

Liepos 10 d. – Vilniuje vyks antras „Arklio Dominyko pasakų festivalis“ šeimoms

2016-06-09 — Goda Leo2

Likus mėnesiui iki liepos 10 d. Vilniuje, prie Baltojo tilto, vyksiančio antrojo „Arklio Dominyko pasakų festivalio“, renginio organizatoriai atskleidžia staigmenas, kuriomis nustebins festivalio svečius. Šiemet šventėje susirinkę tėvai ir vaikai galės pasinerti ne tik į kūrybines užduotis, bet ir išmėginti jėgas sporto rungtyse.

Arklio dominyko pasaku festivalis_Vytauto Kernagio fondo nuotr (4)

 

Šiais metais organizatoriai nedidelį festivalio „apšilimą“ nusprendė surengti Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga. Savaitės pradžioje prekybos centre „Akropolis“ organizuotame renginyje, skambant atlikėjos Ramintos Naujanytės-Bjelles ir festivalio idėjos autoriaus Vytauto V. Landsbergio dainoms, vaikai kūrė pasakas ir ruošėsi artėjančiam „Arklio Dominyko pasakų festivaliui“.

„Norėjome, kad vaikai ir jų tėvai, laukdami festivalio, nenuobodžiautų, taigi nusprendėme pažadinti jų kūrybiškumą anksčiau. Neabejojame, kad po mėnesio visi susitiksime gražioje fantazijų ir draugiškų pramogų šventėje. Tikimės čia išvysti ir naujų veidų“, – sako vienas iš pasakų šventės organizatorių ir Vytauto Kernagio fondo steigėjų Vytautas Kernagis jaunesnysis.

Jo teigimu, prieš metus didelio susidomėjimo sulaukęs „Arklio Dominyko pasakų festivalis“ šiemet šventės svečius pradžiugins naujomis veiklomis, skirtomis visai šeimai.

Arklio dominyko pasaku festivalis_Vytauto Kernagio fondo nuotr (2)

„Festivalis bus didesnis nei pernai, taigi pramogų pakaks ir pasakų šventėje jau dalyvavusiems, ir jos naujokams. Pavyzdžiui, sporto mėgėjus kviesime burtis visą dieną veiksiančioje šeimų sporto zonoje, kur tėvai ir vaikai galės išmėginti savo jėgas įvairiose estafetėse“, – sako festivalio organizatorius.

Pasak V. V. Landsbergio, turininga pasakų festivalio programa dėliojama pirmiausia atsižvelgiant į šios šventės tikslą – suburti šeimas ir paskatinti jas kurti.

Arklio dominyko pasaku festivalis_Vytauto Kernagio fondo nuotr (1)

„Pernai festivalio svečius žadėjome užkrėsti pasakų magija. Dalyvių reakcijos patvirtino, kad tikslą pavyko pasiekti, taigi ir toliau raginsime vaikus ir jų tėvus neįprastoje šventės aplinkoje ieškoti kūrybiškų sprendimų, drauge statant savo šeimos pasakų pasaulį“, – teigia festivalio idėjos autorius.

Šventės dalyviai pasakas galės užrašyti specialiose šiam festivaliui išleistose knygutėse, kad jau vakare tėvai savo mažylius galėtų džiuginti pačių sukurtomis istorijomis.

Šventėje veiks „Ergo“ pasakų kūrimo dirbtuvės ir Kotrynos pieva, kurioje gros gyva muzika, bus rodomi spektakliai vaikams, vyks konkursai bei įvairios atrakcijos. Šiais metais prie „Arklio Dominyko pasakų festivalio“ prisijungs ir tarptautinis edukacinis projektas „Kaltūnas“, pakviesiantis vaikus keliauti interaktyviame pasakų pasaulyje.

Daugiau informacijos apie šventę sužinoti galima „Facebook“: https://www.facebook.com/events/843066579157468/.

Vytauto Kernagio fondas įsteigtas 2008 m., siekiant išsaugoti maestro atminimą, vykdyti naujų kūrybinių idėjų sklaidą ir organizuoti pagalbą sergantiems onkologinėmis ligomis. Per šešerius veiklos metus fondas jau įgyvendino per 70 įvairių projektų.

Taigi, liepos 10 dieną ateik prie Baltojo tilto Vilniuje ir SUSIKURK SAVO PASAKĄ!

Renginys NEMOKAMAS

Komentarų 2

 • Živilė

  2016-06-13 14:36

  Laba diena,
  rašo Jums UAB “Alpana” – tai įmonė, kuri prekiauja ekologišku maistu. Kultūringo ir prasmingo laisvalaikio praleidimui, norėtume ir mes pristatyti bei skatinti žmones, kuo daugiau sužinoti ir vartoti ekologiškus produktus, kurie yra neatsiejama sveikos gyvensenos dalis. Manau, ypatingą dėmesį maisto kultūrai reikia rodyti ir skiepyti žinias apie tai mūsų mažiesiems. Todėl Jūsų organizuojami šeimų susibūrimo renginiai – labai gera vieta propaguoti sveiką mitybą.
  Norėtume sužinoti dalyvavimo sąlygas. Iš anksto, ačiū.

  Geros dienos ir lauksime žinių,

  Atsakyti

  • Goda Leo

   2016-06-13 14:38

   Sveiki, mes tik skelbiame renginius – jų neorganizuojame.

   Atsakyti

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.