RenginiaiVilnius

Liepos 12 d. – LEGENDINIŲ KINO FILMŲ KOMPOZITORIŲ MUZIKOS KONCERTAS

2020-07-06 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Liepos 12 d. – LEGENDINIŲ KINO FILMŲ KOMPOZITORIŲ MUZIKOS KONCERTAS

2020-07-06 — Goda Leo0

Kas yra legendiniai kino filmai? Tai filmai kurie nesensta nei laiko, nei žanro nei siužeto prasme. O jų herojus žino bene visų kartų atstovai.  Nemažiau žinomi yra ir tokių filmų kompozitoriai. Dauguma jau iš pirmų akordų atpažįsta genialaus italų kompozitoriaus Nino Rota melodijas sukurtas kino filmams  „Krikštatėvis“, „Krikštatėvis II“, Agatos Kristi knygos „Mirtis ant Nilo“ ekranizacijai ir daugeliui kitų legenda tapusių filmų melodijų. Nei kiek nemažiau žinomi ir daug apdovanojimų už muziką kino filmams yra gavę muzikos genijai Roberto Molinelli bei Ennio Morricone. iki šių dienų Morricones sukurta nuostabi, užburianti melodija kino filmams  „Kartą Amerikoje“ , „Malena“, nuostabaus grožio Roberto Molinelli kūrinys „Keturi Niujorko paveikslėliai“ žadina vaizduotę ir malonių prisiminimų takais nukelia atgal į praeitį.

Būtent šių italų muzikos genijų specialiai saksofonui pritaikytas melodijas atliks Kęstutis Vaiginis. Meistriškas ir brandus jaunesniosios kartos džiazmenas – saksofonininkas, kompozitorius, grupių lyderis. Sopraninį ir tenorinį saksofonus, taip pat fleitą pučiantis muzikas išsiskiria skaidriu kontroliuojamu skambesiu, lyriškumu ir emocionalumu.

 

Kartu koncerte pasirodys ir nuostabaus balso savininkė, Lietuvos džiazo dainininkė, 2011 m. Eurovizijos dainų konkurso Lietuvos atstovė, šešis kartus „Dainų dainelės“ laureatė, pasaulinio dainuojamosios poezijos festivalio Grand prix laimėtoja, tarptautinio festivalio „Golden Plate“ nugalėtoja, prancūziškos dainos festivalio ,,Chantons a Vroclav“ prizininkė, įvairių muzikinių projektų dalyvė ir kūrėja – Evelina Sašenko.

Aistringas bei kupinas paslapties žavingosios Evelinos Sašenko pasirodymas dovanos galingą emocijų ir energijos užtaisą, atkeliavusį tiesiai iš Argentinos gatvių. Tango lotyniškai reiškia „liesti“, tad neįmanoma išlikti abejingam šiai muzikai. Užburiančios tango melodijos: nuo legendinių Ástor Piazzolla iki „tango balsu“ vadinamo Carlos Gardel muzikos, leis patirti ryškiaspalvį, kupiną žaižaruojančios aistros tango pasaulį.

„Tango – tai ne tik aistra. Jame glūdi didžiulė jėga, paslaptis, fatališkumas. Tai – savotiška skirtingų pradų dvikova, kai niekas nežino, kas bus toliau ir kuo viskas baigsis“, – intriguoja Evelina, kuriai temperamento tikrai netrūksta, o pasitikėjimo prideda ir tai, kad scenoje ją lydės itin profesionalūs ir patikimi bendražygiai.

Atlikėjai :

  • Vilniaus ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS
  • Meno vadovas ir vyr. dirigentas MODESTAS BARKAUSKAS
  • Vokalas – Evelina Sašenko
  • Saksofonas – Kęstutis Vaiginis

Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/kristoforo-orkestras-legendiniu-kino-filmu-kompozitoriu-muzika-316103/

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.