RenginiaiVilnius

LAIMINGOS ŠEIMOS AKADEMIJA

2018-11-07 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

LAIMINGOS ŠEIMOS AKADEMIJA

2018-11-07 — Goda Leo0

Lapkričio 24 d., šeštadienį, 10 val. parodos „Vaikų šalis” metu organizatoriai kviečia į paskaitų ciklą būsimiems ir esamiems tėvams „Laimingos šeimos akademija”, kuris vyks LITEXPO5.3 konferencijų salė.

Tai trečius metus parodoje VAIKŲ ŠALIS organizuojamas renginys, kuriame vyks profesionalios paskaitos, skirtos būsimiems ir jau mažylių turintiems tėvams. Jose aktualias temas pristatys, dalinsis patarimais ir su susirinkusiais diskutuos savo srities profesionalai.

 

PASKAITOS

  • Žindyvės abėcėlė. Pranešėja: Audronė Mulevičienė, vaikų ligų gydytoja, žindymo konsultantė.
  • Pasiruošimas naujai gyvybei. Pranešėjas: Tomas Biržietis, gydytojas akušeris ginekologas.
  • Gimdymo planas: ar įmanoma numatyti viską? Pranešėja: Lina Gabrijolavičienė, Lietuvos dulų asociacijos atstovė, praktikuojanti dula.
  • Kūdikių ir mažų vaikų mityba. „Marmaluzi“ savaitės racionas. Pranešėjai: dr. Rūta Rokaitė gastroenterologė, kūdikių ir mažų vaikų dietologė, prof. Liutauras Labanauskas, gastroenterologas.
  • Muzikos terapijos poveikis tėvų ir vaikų tarpusavio santykiams. Pranešėja – Nadežda Kiseliova-Žukovska, medicinos ir sveikatos magistrė, socialinio darbo magistrė, Muzikos terapijos asociacijos narė, muzikos terapeutė.

Renginio laikas: 11.00 – 16:00.

Su LAIMINGOS ŠEIMOS AKADEMIJOS bilietu galėsite apsilankyti tuo pačiu metu vykstančiose parodose VAIKŲ ŠALIS ir MOKYKLA. Renginių tvarkaraštis https://www.seimosgidas.lt/vaiku-salis-2018-dar-daugiau-idomiu-renginiu/

Bilieto kaina 10 Eur ir juos galite įsigyti: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/parodos/laimingos-seimos-akademija-266786

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.