Išbandome

Kur pavalgyti su vaikais?

2018-03-14 — Goda Leo1

main

Išbandome

Kur pavalgyti su vaikais?

2018-03-14 — Goda Leo1

Tai pirmas pagal populiarumą man užduodamas klausimas. Antras yra – kur švęsti gimtadienį. Gerai, kai atsakymai po ranka – gimtadienio erdvių daugybė, reikia tik žinoti biudžetą ir lūkesčius, o štai su pirmu klausimu jau sunkiau.

Specializuotų vaikams kavinių neliko. Arba liko tos, kurių nesinori rekomenduoti. Tad net eidama pietauti su darbo kolegomis stebiu – maža ką, gal čia kur slepiasi vaikiškas kampelis, kur galima jaukiai įsitaisyti šeimyninių pusryčių savaitgalį?

 

Todėl akį patraukė naujai duris atvėręs „Vaflių baras“, kuris yra kaip tik mūsų nuolatiniame maršrute namai-darželis. Tad vieną vakarą nusprendėme „apsidovanoti“ (po muzikos mokykloje vykusios perklausos) ir užsukome.

ERDVĖ

Nedidelė. Vos keli staliukai netoli baro ir kokie šeši atskiroje patalpoje. Interjeras paprastas, papildytas mielais piešinukais ir užrašais. Pirmas žodis, kuriuo norisi apibūdinti erdvę – JAUKU.

MENIU

Vafliai jau nėra naujoviškas dalykas, bet šią vasarą pajūrio topu tapo burbuliniai vafliai su ledais. „Vaflių baro“ meniu turi VISOKIŲ vaflių.

Pirma kategorija – sotieji, kurie pagardinti sūriais atributais: lašiša, daržovėmis, kumpiu ar net kiaušiniu. Galima rinktis – mažesnę (1 vaflis) ar didesnę (2 vafliai). Ragauja šeimos Vyras ir užsisako didelę porciją.

Antrieji – tai jau įprasti belgiški kvadratiniai vafliai, prie kurių siūloma pasirinkti du pagardus. Nuo ledų iki šviežių uogų ar karamelės. Eleonora nusprendė išbandyti su braškėmis.

Trečia opcija – burbuliniai vafliai su ledais. Dvi mažosios smaližės būtent juos ir užsisakė. Žinoma, dar pagardino bananais, Nutella, saldainiukais…

Visus šiuos kepinius galima iškepti ir iš miltų be gluteno, kas šiais laikais yra labai aktualu.

Kadangi mama vakarais vengia kepinių, išeitį rado greitai – užsisakiau sveiką ir sotų kokteilį su žaliąja arbata, šilauogėmis, avižų pienu ir mėtomis.

Meniu dar rasite senovinių čirvinių vaflių ir perlinių “Liege” vaflių, kuriems tešla pristatoma tiesiai iš Belgijos.

APTARNAVIMAS

Čia turbūt dar viena stiprioji šio baro dalis. Padavėja kantriai atsakinėjo į mūsų nesibaigiančius klausimus, triskart persirašė užsakymą, nes kiekviena norėjo dar jį pakeisti ar papildyti. Kai jau viskas išgirsta ir užsakymas perduotas gamybai, merginų trijulė įsitaisė prie baro, kuriame apsiginklavusi keptuvėmis šefė, stengėsi įgyvendinti princesių norus.

SKONIS

Laikausi nuomonės, kad iš gerų produktų, pagaminti sunku (bet įmanoma). Čia prieš tavo akis plaka kiaušinius, pila garuojančią tešlą ir iki smulkmenos stengiasi papuošti vaflius, kad norėtųsi juos ilgiau fotografuoti, o ne valgyti.

Gardu. Saldieji vafliai buvo tikrai labai saldūs ir skalsūs pagardais.

Šeimos Vyras pamatęs DU vaflius nukrautus kumpiu, omletu, salotomis, pomidorais ir dar viskuo, tiesiog prarado žadą. Kai juos įveikė – užtilo iki ryto. A, tiesa, jam dar teko ir desertas, nes burbulinių vaflių porcijos vienam vaikui sunkiai įveikiamos.

IDĖJA ŠVENTEI

Ten taip jauku, kad jau net įsivaizdavau, kaip būtų galima ten švęsti vaiko gimtadienį. Taip, vaflių kepti neišeis (pavojus nusideginti tikrai didelis), bet juos puošti – idėja puiki. Todėl ieškantiems kažko įdomesnio, nei žaidimų kambariai, turėtų būti įdomu pasilinksminti čia. Pusę lūpų girdėjau, kad jie žada pasiūlyti ir daugiau pramogų…

Visą meniu, informaciją ir kontaktus rasite www.vafliu-baras.lt

Naujienas sekite FB https://www.facebook.com/vafliubaras/

Vienas komentaras

  • Alina

    2018-08-16 21:21

    Sveiki, yra Vilniuje Casa La Familia, Rūdninkų g. 18. Turi puiku žaidimo kambarį vaikams, tualete įrengtas vaikiškas klozetas.

    Atsakyti

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.