RenginiaiVilnius

Konferencija „Sveika ir laiminga mama“

2019-04-23 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Konferencija „Sveika ir laiminga mama“

2019-04-23 — Goda Leo0

„Sveika ir laiminga mama“ – tai vienintelė konferencija Baltijos šalyse skirta Mamoms, kuri vyks sekmadienį, balandžio 28 d. „Siemens” arenoje”. Jų sveikatai, vidiniam pasauliui, iššūkiams ir laimei! Šioje unikalioje konferencijoje, vos per vieną dieną, dalyvės pasineria į begalinį iškiliausių, visame pasaulyje pripažintų mokslininkų, gydytojų, psichologų ir dvasinių mokytojų išminties pasaulį. Šiais metais konferencijoje žiniomis dalinsis net 12 išskirtinių, neįtikėtiną patirtį sukaupusių savo srities profesionalų iš Lietuvos ir užsienio.

Anksčiau mamystė buvo grįsta iš kartos į kartą perduodamomis žiniomis ir intuicija. Šiandien turime atominį kiekį informacijos, su kuria susidoroti ir priimti tik sau vertingiausią yra gana sudėtinga.

 

Konferencija „Sveika ir laiminga mama“ yra koncentruotas vienos dienos filtras, surenkantis ir pateikiantis aktualiausias įžvalgas. Šis metinis įvykis – didelis įkvėpimas ir žingsnis link siekio būti sveika ir laiminga. Ne paslaptis, kad visa tai persiduos ir vaikui. Žinoma, ir vyrui.

Konferencijos temos – nuo sveikatos išsaugojimo atradimų, vidinių traumų gydymo iki besąlyginės meilės ar bendros aktyvios veiklos su vaiku idėjų – visos orientuotos į ateitį, t.y. kaip elgtis dabar, kad ateityje galėtume džiaugtis klestinčia savimi ir savo atžala.

Beje, šiemet konferencijoje kiek daugiau dėmesio skiriama ir vyrui šeimoje – juk jis taip pat išgyvena didelius pokyčius, su kuriais tenka tvarkytis.

• Kaip sėkmingai atskleisti vaiko unikalumą?
• Kuo skiriasi altruizmas ir sąmoninga meilė?
• Kūno analizė: kaip moteriai pačiai įvertinti savo sveikatą?
• Ar pažįstame savo hormonų užgaidas skirtingais sezonais ir gyvenimo etapais?
• Psichologinės traumos iš vaikystės: kas būtum be jų?
• Kaip išvengti psichologinių traumų auginant savo vaikus?
• Kur slypi besąlyginės meilės šaltinis?
• Kokia moters elgsena padeda vyrui tapti savimi ir būti patenkintam?
• Kaip sukuriama ilgalaikė darna santykiuose?
• Kaip veikia mūsų ego santykiuose?
• Ar mokame spręsti konfliktus?
• Kodėl po mamystės į darbo rinką turėtume grįžti drąsiai ir pasitikinčiai?
• Kaip subalansuota mityba išgelbėjo 100 santuokų?
• Kaip laimingiems santykiams padeda fizinis aktyvumas?
• Kodėl svarbu šokti su savo vaiku?
• Kaip pačiam išlikti šiek tiek vaiku ir žaisti gyvenimą?

Per daug klausimų ir dar daugiau abejonių? Tai yra tik keletas potemių iš konferencijos pranešėjų programos. Jie šiems atsakymams rasti skyrė daugybę savo gyvenimo metų. Taip pat ištobulino metodikas, kuriomis dalinsis.

KONFERENCIJOS PRANEŠĖJAI:

Kamyar M. Hedayat (JAV) – pripažintas endobiogenikos ekspertas, kurio pacienčių galima rasti visame pasaulyje: nuo multimilijoninių kompanijų vadovių iki vaikus namuose auginančių mamų.

Rimvydas Židžiūnas (LT) – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir „Moters Magijos Mokyklos“ įkūrėjas ir vadovas, knygų autorius, emocinio ir dvasinio intelekto mokymų pradininkas Lietuvoje.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė (LT) – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir „Moters Magijos Mokyklos“ įkūrėja, emocinio intelekto lavinimo instruktorė, lektorė, dviejų itin sėkmingų knygų autorė, taip pat profesionali dainininkė, kompozitorė ir prodiuserė („AMIYA Inspiration“).

Inga Jablonskė – konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ organizatorė, asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ lektorė, sėkminga verslininkė ir vadovė, emocinio intelekto lavinimo specialistė ir dar daug visko, tačiau, svarbiausia, – laiminga moteris ir Mama.

Ignas Bakėjus – trijų vaikų tėvas, kelių bendruomenių įkūrėjas, knygos „Mano Herojus“ bendraautoris, sąmoningumo TV laidų vedėjas, sveikatinimo treneris, lektorius, blaivių pasilinksminimų „Rytėlis“ pradininkas Lietuvoje.

Foreli Blinstrubaitė-Kramarik (JAV) – lietuvių kilmės autorė, lektorė, ugdymo specialistė bei kompozitorė, kartu su vyru užauginusi 5 vunderkindus. Ji dalinsis patarimais, kaip atpažinti ir atskleisti savo vaiko talentą.

Rūta Lėlytė (LT) – tarptautinio judėjimo „Joimove International“ atstovė Lietuvoje, vedanti šokio užsiėmimus, skirtus tėvams su vaikais nuo kūdikių iki mokyklinio amžiaus.

Suzanne Lundborg (SE) – pasaulinio naujosios medicinos klinikų tinklo „Health Optimizing Clinics“ vienos iš klinikų įkūrėja. Pastaruosius 10 metų skaito pranešimus konferencijose Europoje bei JAV, kurių metų dalinasi savo atradimais.

Zarey – fizikos mokslų daktaras, jau 15 metų tyrinėjantis vaikų ir suaugusiųjų elgseną, moko juos būti laimingus kiekvienoje gyvenimo situacijoje ir, svarbiausia, nepamiršti žaisti gyvenimo.

Elena Tonetti-Vladimirova (JAV) – lektorė ir autorė, pelniusi „dvasinės akušerės“ statusą. Jau daugiau nei 30 m., taikydama unikalų metodą, ji tūkstančiams žmonių penkiuose pasaulio kontinentuose padėjo išsilaisvinti iš įgimtų vidinių traumų.

Viktorija Buder-Macijauskienė (LT) – vaikų meninio kolektyvo „Džimba“ trenerė. Kolektyvui ji kuria meninius judesio performansus ir padeda vaikams lavinti savo kūrybinę pusę.

Konferencijos programą papildys ne tik pranešimai, bet ir netikėti formatai. Vienas jų – pirmą kartą Lietuvoje vyks Andrės AMIYA Pabarčiūtės patyriminė paskaita, sujungianti vaizdą, gyvą muziką, meditaciją, žinias.

Daugiau apie pranešįjus ir jų temas skaitykite: https://www.mamosdiena.lt

Konferencijos vedėja šiemet tampa dviejų vaikų mama, moteriškumo ikona vadinama TV laidų ir renginių vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

Paverskite savo motinystės patirtį fantastiška!

Konferencija „Sveika ir laiminga mama“
Vyks 2019 m. balandžio 28 d. „CONFER by Siemens Arena“ Ozo g. 14, Vilniuje ir bus transliuojama internetu

Bilietai: https://www.mamosdiena.lt/bilietai/
_____________________________
Sekite naujienas, įdomius interviu, susijusius įvykius ir iki susitikimo konferencijoje!
„SoulACTION“ komanda
www.mamosdiena.lt

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.