RenginiaiVilnius

Knygos „Sivužas“ iliustracijų paroda

2019-01-08 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Knygos „Sivužas“ iliustracijų paroda

2019-01-08 — Goda Leo0

Kviečiame aplankyti Linos Dūdaitės knygos „Sivužas“ iliustracijų parodą. Jos atidarymo dieną sausio 12 d. 12 val. pati dailininkė ves dar ir kūrybines dirbtuves, skirtas visai šeimai.  Paroda veiks iki vasario 3 d.

Pasak Ingos Mitunevičiūtės, Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus valdybos pirmininkės, knygos „Sivužas“ teksto skaidrumą visiškai atitinka puikios Linos Dūdaitės iliustracijos.

„Jos pilnos žaismingų detalių, juokingų piešinukų, vaizduojančių kad ir žuvies akių trajektoriją ar pasakojančių savą istoriją apie tai, kaip atsiranda varvekliai. Ir kadangi varveklių sezonas jau prasidėjo, dabar yra labai tinkamas metas skaityti šią ypač jaukią, švelnia pastele alsuojančią, iki negalėjimo mielą knygą visiems vaikams – suaugusiesiems ir ne“, – į nuotaikingą renginį Vaikų ir jaunimo literatūros departamento (VJLD) skaitykloje kviečia departamento tyrimų ir sklaidos skyriaus vadovė I. Mitunevičiūtė.

Dizainerė, knygų dailininkė L. Dūdaitė sako, kad ji piešdama neturi jokio plano ar siekiamo rezultato. „Tiesiog darau tai, ką mėgstu, o kai baigiu piešti, rezultatas jau priklauso žiūrovui. Tada mano piešinys gyvena kitą gyvenimą, kuris nuo manęs nepriklauso…“

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.