Knygos

Knyga patiems mažiausiems – “Pirmieji 1000 žodžių”

2018-12-20 — Lina Paulauskaitė0

main

Knygos

Knyga patiems mažiausiems – “Pirmieji 1000 žodžių”

2018-12-20 — Lina Paulauskaitė0

Ši knyga – viena pirmųjų mažojo Benedikto knygų lentynoje. Nors mažyliui dar tik 8 mėnesiai, bet stengiamės nuo pirmųjų dienų pratinti prie knygos ir skaitymo. Žinoma, dabar jam svarbiausia viską graužti, išbandyti, liesti, ne tiek svarbus turinys, kiek forma, todėl svarbu knygos atsparumas kūdikio išbandymams ir ar knyga patinka man, mamai :). 

Ši enciklopedija mažiesiems skaitytojams padės išmokti pirmuosius žodžius, kartu su vaiku galima kurti įvairias istorijas, įkvėptas spalvotų iliustracijų, pažinti mus supantį pasaulį. Kuo išsiskiria knyga – tai visų pirma savo dydžiu (dažniausiai kūdikiams skirtos būna labai mažytės), minkštu viršeliu ir !neplyštančiais! (bent kol kas nesuplyšo) lapais. Labai maloni liesti medžiaga. Knygos temos yra pritaikytos prie kasdienio vaiko gyvenimo, pateikiami spalvoti ir nuotaikingi piešiniai, per knygos puslapius “bėgioja” žaismingi personažai – tokia miela akiai knyga.

 

 

Atvertus naują puslapį vis kitokia tema – nuo “Užverskim galvas į dangų” iki “Kaime” ir t. t. Žodžiai nesudėtingi, iš vaiko aplinkos, bet prisipažinsiu, kai kurių nė nebuvau girdėjusi, kaip kad “gencijonai”, “edelveisas”. Tad knyga skirta ne tik patiems mažiausiems, bet ir mums, tėveliams!

Gero skaitymo!

Knyga “Pirmieji 1000 žodžių” – http://www.baltoslankos.lt/knygos/literatura-vaikams/pirmieji-1000-zodziu , kaina internete 11,18 Eur, knygyne 13,98 Eur. 

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.