KaunasRenginiai

Ketvirtadienį Kaune – kiemų šventė

2019-05-20 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiai

Ketvirtadienį Kaune – kiemų šventė

2019-05-20 — Goda Leo0

Jau 3-ąjį kartą Laisvės alėja virs vienu dideliu kiemu, kuriame nusidrieks bene ilgiausias stalas mieste. Nedvejok, čiupk už parankės kaimyną ir susitinkame gegužės 23 d. kartu švęsti Tarptautinę kaimynų dieną! 🎉

Na, o jei didžiausiame kaimynų susibūrime dar nedalyvavai ir dėl to jautiesi nedrąsiai, paruošėme atmintinę, kuri padės tinkamai pasiruošti šventei:

✔️ Apie dalyvavimą šventėje pranešk ne tik pažymėjęs Facebook‘e, bet ir užpildęs registracijos formą: http://tiny.cc/dalyviu-registracija
✔️ Turi talentą, kurio nebegali slėpti? Tuomet pildyk atlikėjo registracijos formą ir pradžiugink kaimynus savo pasirodymu!
Registracijos formą rasi adresu: http://tiny.cc/atlikeju-registracija
✔️ Jei į šventę atvyksi su bendruomene, įstaiga ar klase ir turite savo simbolį (pvz., vėliavą) – pasiimkite jį.
✔️ Tam, kad stalas būtų išties ilgas, nepamiršk stalo bei kėdžių – visus juos sujungsime į vieną. Stalus puošime baltomis staltiesėmis, todėl pasiimk ir ją.
✔️ Šių metų akcentas – gėlės. Jomis galime puoštis patys, puokšte gėlių pagyvinti stalą ar pradžiuginti į šventę atėjusį kaimyną.
✔️ Kokia gi šventė be vaišių? Paruošk savo mėgstamą patiekalą, kuriuo būtų lengva pasidalinti su kaimynu ar praeiviu, apie šventę sužinojusiu netyčia užsukus į Laisvės alėją.
✔️ Kiemų šventėje ne tik stiprinama draugystė, čia taip pat mezgasi naujos pažintys! Todėl vietą prie stalo paruošk ne tik sau, bet ir pašnekovui, galinčiam tapti draugu.
✔️ Šventėje nevartosime alkoholio, nes jo šventinei nuotaikai sukurti visai nereikia.
✔️ Kadangi šių metų tema – darna su aplinka, todėl vienkartiniams indams sakome griežtą ne! Atsinešk sau mielus indus iš kurių skanu valgyti, neteršime aplinkos, taupysime gamtos resursus ir atrodysime estetiškai.
✔️ Jeigu užkandėles pirksite, pasistenkite nusipirkti su kuo mažiau plastikinių ir kitų pakuočių. O jeigu visgi nepavyktų, tuomet prašysime savo pakuotes pasiimti su savimi po renginio ir surūšiuoti.
✔️Šventėje nenaudosime oro balionų, petardų, konfeti ir kitų dalykų kurie teršia aplinką.
✔️Jeigu vykstate iš vieno miesto, pasieškokite pakeleivių ir atvykite pilnesniais ekipažais arba viešuoju transportu. Diskusijoje parašykite kas ieško arba siūlo prisijungti bendram atvykimui.
✔️Būkime draugiški gamtai ir vieni kitiems!

Dabar, kai žinai kaip pasiruošti šventei, registruokis, dalinkis žinia apie šį renginį su kaimynais ir susitinkame prie vieno didelio stalo! 💐

Laikas: gegužės 23 d., 19:00 – 21:30 (pasiruošimas nuo 18:00)
Vieta: Laisvės alėja, Nepriklausomybės aikštė (prie Soboro)

Šventėje gali būti filmuojama ir fotografuojama.

Organizatoriai: Kiemo galerija, Kaunas 2022, UAB Kauno centro būstas.
Partneriai: Kūrybos kampas 360°

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.