RenginiaiVilnius

Ketvirtadienį ir sekmadienį – nemokami koncertai

2020-06-17 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Ketvirtadienį ir sekmadienį – nemokami koncertai

2020-06-17 — Goda Leo0

Išgyvenus nelengvą laikotarpį Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kviečia į nemokamus koncertus, kuriuose skambanti muzika padės atsigauti jūsų sieloms.

“Mūsų orkestrui džiaugsmas po šitiek laiko susitikti ir muzikuoti. Norime tą džiaugsmą padovanoti jums, nes muzika – tai vitaminai jūsų sielai“, –sako orkestro meno vadovas M. Barkauskas ir kviečia net į du nemokamus koncertus Šv. Kotrynos bažnyčioje jau šį ketvirtadienį ir sekmadienį.

 

Koncertuose skambės kamerinė A. Dvorako, F. Latėno, A.Navako, C. Stamitzo, L. Bocherinni bei Ph. Glasso muzika, kurią atliks Šv. Kristoforo kamerinio orkestro ansambliai.

Į renginius bus įleidžiami tik iš anksto užsiregistravę asmenys. Registruotis galima orkestro facebook paskyroje paspaudus ant “Reserve your spot” / “Rezervuoti vietas” arba el. paštu info@kristoforas.lt

“Vieni vartoja vitaminą C imunitetui stiprinti, kiti geria lašelius širdies veiklai gerinti, o aš kviečiu klausytis Šv. Kristoforo orkestro! Tai – vitaminai Tavo sielai” – į koncertus kviečia orkestro meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Barkauskas. Koncertai vyks birželio 18 d. 19 val. ir birželio 21 d. 17 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.