KaunasRenginiai

Kauno lėlių teatre – premjera

2017-03-15 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiai

Kauno lėlių teatre – premjera

2017-03-15 — Goda Leo0

Į Kauno valstybinį lėlių teatrą kovo 18, 19 d. ketvirtą kartą (1969 m. vaidinimą režisavo teatro įkūrėjas S. Ratkevičius, 1979 m. ir 1993 m.  – jo mokinys, režisierius A. Stankevičius) sugrįžta pasaka apie Pelenę – kuklią, nepelnytai skriaudžiamą ir vaikomą, tačiau tyros širdies mergaitę, atklydusią iš XVII a. prancūzų pasakininko Šarlio Pero ir XIX a. vokiečių  pasakų kūrėjų Brolių Grimų kūrinių.

Spektaklis „Tikroji Pelenės istorija“ nukels žiūrovą į praėjusio amžiaus pradžią, į prabangų didmiesčio viešbutį, kur prieš Kalėdinę puotą pluša Mergaitė kambarinės uniforma. Sapne ji patenka į pasaką –  šiuolaikinei publikai artimesnę improvizuotą Pelenės istoriją, nepamirštant akcentuoti kūrinyje užkoduoto moralo  ir slypinčios išminties.

 

Spektaklį kurti pakviesti patyrę lėlių scenos meno meistrai – autorius ir režisierius – Olegas Žiugžda, dailininkė – Giedrė Brazytė, kompozitorius – Pavelas Kondrusevičius, vaizdo projekcijų autorius – Mantas Bardauskas.

Vaidina – Mindaugas Černiauskas, Laima Strazdauskienė, Indrė Taločkaitė

Kūrėjai žada vizualią, puošnią ir dinamišką klasikinės pasakos versiją  įvairaus amžiaus žiūrovui ir laukia premjeroje kovo 18, 19 d. 12 val.!

Spektaklio peržiūra – kovo 17 d. 10 ir 17 val.

plačiau: www.kaunoleles.lt

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.