KaunasRenginiai

Kauno Akropolyje iki vasario 11-tos vaikai galės iš arčiau susipažinti su aviacija ir piloto profesija | edukacijos nemokamos

2024-01-22 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiai

Kauno Akropolyje iki vasario 11-tos vaikai galės iš arčiau susipažinti su aviacija ir piloto profesija | edukacijos nemokamos

2024-01-22 — Goda Leo0

Nuo sausio 22 dienos ryto Kauno „Akropolyje“ lankytojus pasitinka netikėtas reginys – tikras akrobatinis lėktuvas. Jį apžiūrėti prekybos centro lankytojai Renginių aikštėje trečiame aukšte galės ateinančias tris savaites, o vaikų taip pat lauks nemokami renginiai, skirti susipažinti su piloto profesija ir aviamodeliavimu.

Vienintelis toks Baltijos šalyse lėktuvas „XtremeAir Sbach 342“ (XA42) į Kauno „Akropolį“ atgabentas pirmadienio naktį: jo ilgis – 6,7 metro, o sparnų mostas – 7,5 metro. Lėktuvas gali išvystyti maksimalų 417 km/h greitį. Su šiuo lėktuvu pilotas Igoris Lobanovas  2022 metais laimėjo pirmąją vietą prestižiniame „CEVA Spanish Open“ čempionate Ispanijoje.

 

„Kauno „Akropolio“ lankytojams siekiame pasiūlyti ne tik patrauklų prekių, prekinių ženklų, paslaugų asortimentą, bet ir unikalių patirčių, kurios juos praturtintų. Renginių aikštėje suteikiame erdvę daugybei skirtingų iniciatyvų, suburiančių įvairaus amžiaus ir interesų žmones, o tokio dydžio lėktuvas čia eksponuojamas pirmą kartą. Tai – neeilinis įvykis, dar kartą įrodantis, jog esame atviri drąsioms idėjoms ir naujiems, įtraukiems būdams plėsti lankytojų akiratį“, – sako Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė.

Šią ekspoziciją Kauno „Akropolis“ pristato drauge su vaikų techninės kūrybos akademija „Kids Go Tech“, kuri moksleivius kviečia ne tik apžiūrėti įspūdingą orlaivį, bet ir pabendrauti su jo pilotu bei patiems pasigaminti lėktuvo modelį.

„Manome, jog svarbu sudaryti galimybę vaikams praktiškai pamatyti ir susipažinti su juos dominančiais dalykais – tai formuoja smalsią asmenybę, skatina juos tyrinėti pasaulį. Tokius užsiėmimus, kaip vyksiantys Kauno „Akropolyje“, siūlome ir savo akademijoje: nuo vienos dienos pažintinių paskaitų „Piloto kelias“, iki nuoseklių sklandymo bei aviasimuliacijos mokymų bei raketų, dronų ir aviamodelių konstravimo dirbtuvių“, – pasakoja „Kids Go Tech“ vadovas Arūnas Samochinas.

„Piloto kelio“ paskaitoje profesionalūs pilotai pasakoja apie tai, kaip jie pasirinko šią karjerą, kokios asmeninės savybės reikalingos pilotui bei ko svarbu mokytis mokykloje jau dabar, svajojant apie šį kelią.

„Jie savo asmeniniu pavyzdžiu vaikams parodo, kad jeigu jie turi svajonę, pilotu tikrai gali tapti“, – sako vaikų akademijos vadovas.

Kauno „Akropolyje“ paskaita „Piloto kelias“ vyks sausio 27 dieną. Joje su vaikais susitiks profesionalūs pilotai-instruktoriai I. Lobanovas, Žilvinas Lidžius, Paulius Židoveinis, kurie papasakos, kaip tapo pilotais, pristatys bazines žinias apie aviaciją. Į paskaitą būtina registruotis 

Paskaitos vyks sausio 27 d. nuo 11 iki 20 val., III a. Renginių aikštėje, trečiame aukšte.

Paskaitų laikai*:

  • 11:00 – 12:30
  • 12:30 – 14:00
  • 14:00 – 15:30
  • 15:30 – 17:00
  • 17:00 – 18:30
  • 18:30 – 20:00

Būtina išankstinė registracija:  REGISTRACIJA Į NEMOKAMĄ PASKAITĄ

  • Rekomenduojamas vaikų amžius (7-16m.)
  • Renginys nemokamas.
  • Renginį organizuoja vaikų techninės kūrybos akademija “Kids Go Tech”. Apie akademiją SKAITYTI DAUGIAU

Tuo metu vasario 3 dieną vaikų lauks dar viena pramoga – lėktuvų modelių konstravimas. Savo kūrinius vaikai galės pasiimti namo.

Renginių metu taip pat vyks viktorina, kurioje bus galima laimėti įvairių prizų. Pirmosios vietos laimėtojo laukia nemokamas skrydis lėktuvu virš Kauno.

„Kids Go Tech“ akademijos tikslas – supažindinti vaikus su aviacija. Ją lanko 7-16 metų vaikai – į šio amžiaus moksleivius orientuoti ir Kauno „Akropolyje“ vyksiantys renginiai.

„Esame unikalūs tuo, kad vaikai, sulaukę 9 metų, lankydami mūsų akademiją, išklausę teorines paskaitas ir pasimokę skraidyti aviasimuliatoriumi, vėliau vasaros metu patys gali pilotuoti sklandytuvą“, – pasakoja jos vadovas.

Lėktuvą Kauno „Akropolio“ Renginių aikštėje bus galima pamatyti nuo sausio 22 iki vasario 11 dienos.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.