PajūrysRenginiai

Kalėdų eglutės įžiebimo šventė Klaipėdoje

2018-11-27 — Goda Leo0

main

PajūrysRenginiai

Kalėdų eglutės įžiebimo šventė Klaipėdoje

2018-11-27 — Goda Leo0

Kalėdinių-naujametinių renginių programos organizatoriai – Viešoji įstaiga „Klaipėdos šventės“ – į Kalėdų eglutės įžiebimo renginį „Kalėdos pildo svajones“ Teatro aikštėje bendruomenę kviečia gruodžio 1-ąją, šeštadienį, 17 val.  Teatralizuota muzikinė programa bus rodoma iš Dramos teatro balkonų. Dviejų mažų klaipėdiečių svajonės į uostamiestį prikvies patį Kalėdų senelį, o jis savo dovanų kraitėje ras ir publikai dovanos gražiausias talentingų ir populiarių uostamiesčio atlikėjų dainas. Renginyje dainuos nuoširdus mamos Giedrės ir dukters Saulės duetas, charizmatiškosios „GOLDEN AGE“ merginos, ir publikos numylėtiniai Violeta ir Vilius Tarasovai, šįkart pasirodysiantys neįprastu amplua, ne duetu, o trio, nes drauge su tėvais prie mikrofono stos ir jų dukra. Iki sielos gelmių jaudinantį Kalėdų kanoną atliks studijos“Junior City Jazz“ dainininkai.

Kalėdų eglutės įžiebimo renginys turės vieną svarbią naujovę ar net misiją – VšĮ “Klaipėdos šventės“ partneriai kompanija „ITCC“ Teatro aikštėje sumontuos specialią pakylą, nuo kurios renginį turės galimybę stebėti rateliuose judantys neįgalieji. Renginį vainikuos Kalėdų eglutės įžiebimas ir fejerverkai.

 

Gruodžio 1-ąją nuo 12 val.  Turgaus gatvėje ir Teatro aikštės prieigose vyks Kalėdinė mugė. Jos prekybininkai žada draugiškas kainas ir įdomias idėjas dovanoms.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.