Renginiai

Kalėdų eglučių įžiebimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose

2019-11-25 — Goda Leo1

main

Renginiai

Kalėdų eglučių įžiebimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose

2019-11-25 — Goda Leo1

VILNIUJE

Lapkričio 30 d. – laukiamiausias Kalėdų įvykis Vilniuje! Būk Katedros aikštėje su artimiausiais 19 val. ir pirmas pamatyk, kaip atrodys 2019-tųjų Kalėdų Eglė! Šventę kurs muzika su žinomais Lietuvos atlikėjais.

KAUNE

Kosminius papuošimus kalėdiniame miestelyje ir ryškiaspalvę eglę kauniečiai galės išvysti jau lapkričio 30-ąją 18 val. Tądien Rotušės aikštėje vyks įspūdinga eglutės įžiebimo šventė. Čia renginio svečių lauks garsiausių šalies muzikos atlikėjų koncertas ir daug kitų pramogų. Kosminiai elementai pagrindinei Kauno eglutei kuriami iš plastiko plėvelės, kuri pagaminta perdirbus pernykštį Kalėdų medį puošusius šiaudelius. Kalėdų simbolis drauge su visu miesteliu Rotušės aikštėje bus įžiebtas paskutiniąją lapkričio dieną.

 

KLAIPĖDA

Lapkričio 30 d. nuo 12.00 val. šventinė mugė Turgaus g. 16.30 val. Karlskronos aikštėje įžiebiama „Maltiečių“ gerumo žvaigždė 17.00 val. Klaipėdos eglės įžiebimo šventė Teatro aikštėje „Kalėdų eglutės pasaka“ . Pasaką seka Kalėdų Senelis

ŠIAULIAI

Šiaulių miesto Kalėdų eglutės grožį ir paslaptis išvysti bus galima lapkričio 30 d. 17 val., kai vyks iškilminga Kalėdų eglės įžiebimo ceremonija. Šventėje dalyvaus Senelis Kalėda, kuris mielai bendraus su mažaisiais šiauliečiais ir dovanos jiems Kalėdų stebuklą. Programą praturtins visiems puikiai žinomos grupės „Tele Bim-Bam“ koncertas ir „Viduramžiai LT“ ugnies šou misterija „Legenda apie Kalėdų sergėtojus“, užbursianti įspūdingu ugnies spektakliu.

PANEVĖŽYS

Lapkričio 29d. 18 val. įžiebsime Panevėžio Kalėdų Eglę.

DRUSKININKAI

Lapkričio 30 d. (šeštadienį) 17.00 val. Druskininkų pramogų aikštėje Eglutės įžiebimo šventė ir Eglučių parko atidarymas

ANYKŠČIAI

Kalėdų rezidencijos Anykščiuose atidarymas ir dar neregėtos ant Šventosios upės eglės įžiebimas įvyks gruodžio 7 d., 17 val.

JONAVA

Gruodžio 1 d. 17 val. Sąjūdžio aikštėje vyks Eglės įžiebimo šventė. Renginio metu šurmuliuos prekybinė mugė, vyks įvairios edukacijos, nemokamos pramogos vaikams,– mažieji galės nemokamai pasivažinėti traukinuku ir pasisupti karuselėje. Jonavos eglę įžiebti padės Kalėdų Senelis, o šventinę nuotaiką garantuos Monikos Linkytės koncertinė programa bei šventiniai fejerverkai.

KĖDAINIAI

Gruodžio 6 d. nuo 16 val. kalėdinė mugė, akcija „Maltiečių sriuba”. Organizatoriai: Maltos ordino pagalbos tarnybos Kėdainių skyrius. Kalėdinio pašto skyrius. Parašyk laiškelį arba parašytą išsiųsk Kalėdų seneliui ! Susitikimas Kalėdų Senelio rezidencijoje.  18 val. LAUROS vaikų studijos (Šiauliai) ir Šiaulių choro. CHAMELEONAS koncertinė programa. DIDŽIOSIOS KALĖDŲ EGLĖS įžiebimas.

TAURAGĖ

Ateik į Pilies aikštę gruodžio 1d. (sekmadienį) 17:00 val. ir pirmas pamatyk, kaip atrodys 2019-ųjų Kalėdų eglė! Šventę kursime kartu su teatralizuotais pasirodymais ir Vaido Baumilos koncertu, o gerą nuotaiką užtikrins linksmosios karuselės ir šventiniai fejerverkai.

Vienas komentaras

 • Alytus

  2019-11-26 13:45

  https://www.facebook.com/events/534735880406655/
  Alytaus Kalėdų eglės įžiebimo šventė
  Visus visus, didelius ir mažus kviečiame į Alytaus Rotušės aikštę, kur visi kartu įžiebsime Kalėdų eglę. Šiemet renginys pulsuos žaisminga Kalėdų dvasia ir džiugins akis ir širdį. Renginio metu išvysite auksinio balso atlikėją Moniką Mariją, šokių studiją “Aušrinė”, itin žaismingas ir visų mylimas Kalėdų senelis mokys kaip teisingai judėti, kad nesikandžiotų šaltukas, o fakyrų liepsnos nušvies vakarėjančią Alytaus rotušės aikštę.
  Renginį vainikuos šventinis fejerverkas.

  https://www.facebook.com/events/773756853036642/
  „Atbėga kalėdos“ 2019 tai nemokamas socialinis-sportinis bėgimo renginys, kurio metu visi dideli ir maži kviečiami susirinkti prie Alytaus rotušės aikštėje esančios miesto eglutės ir visiems kartu dėvint kalėdines kepuraites ir kostiumus pasportuoti prabėgant Alytaus miesto gatvėmis. Nebūtina bėgti visos 10 km numatytos distancijos, svarbiausia kartu startuoti!
  Bėgimo tempas bus reguliuojamas pagal visus, todėl tikrai visų palauksime 😉 su savimi būtinai turėkite kalėdinę kepuraitę ir gražiausią kalėdinį kostiumą…

  Atsakyti

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.