main

Kiti miestaiRenginiai

Kalėdos Alytaus krašte: įvairios edukacijos, meduolių marginimas ir susitikimai su Kalėdų seneliu

2021-11-23 — Goda Leo0

Šv. Kalėdos – nuostabus metas. Artėjant gražiausiai metų šventei, atsiranda vis įdomesnių ir smagesnių veiklų susijusių su Kalėdomis, per kurias išmokstama ir sužinoma apie įvairias Kalėdines tradicijas ir amatus. Praeitais metais tokiais dalykais galėjome pasidžiaugti nuotoliniu būdu. Šįmet, su dideliu džiaugsmu kviečiame visus į įvairias Alytaus krašte vykstančias edukacines programas. Išmokite kepti kūčiukus, gaminti advento vainikus, dekoruoti meduolinius namelius! Pasidžiaukime galimybę dalyvauti smagiose šventinėse edukacijose, nepamiršdami svarbių saugumo reikalavimų. Likite sveiki ir linkime smagaus pasiruošimo šventėms! 

Kalėdinės edukacijos Dzūkijos dvare

„Dzūkijos dvaras“ kviečia mažuosius į Kalėdines edukacijas! Šių edukacijų metu vaikai mokysis savo rankytėmis gaminti kūčiukus, dekoruoti meduolinius sausainius ar net pasidaryti kalėdinį žaisliuką! Jeigu vaikučiai bus geri, gali sulaukti ypatingo svečio – Kalėdų senelio! Edukacijos yra skirtos 1 – 6 klasės moksleiviams, o edukacijų programa yra pritaikoma pagal amžių. Šiose edukacijose vaikučių lauks kūčiukų, žaisliukų gamyba, sausainių dekoracija. Taip pat laukia ir įvairūs Kalėdiniai žaidimai!

 

Priimamos grupės nuo 15 asmenų.

Edukacijas galite rezervuoti  tel. nr.: +370 671 80500 arba el. p.: info@tarzanija.lt

Viešbutis – restoranas „Dzūkijos dvaras“, Tarzanijos g. 1, Radžiūnų k., Alytaus sen., Alytaus r.

Kalėdų senelis „Perlytėje“

Šeimos ir grupės kviečiamos registruotis susitikimams su pačiu Kalėdų seneliu, kuris visų lauks sodyboje „Perlytė“, Alytaus rajone. Gruodžio savaitgaliais (4-5; 11-12; 18-19 d.) Kalėdų Senelis sodyboje lauks šeimų su vaikučiais, o gruodžio 8 – 9 d. Kalėdų Senelis lauks vaikų grupių iš mokyklų ir darželių. 

Apsilankymo metu Kalėdų senelis kartu su vaikais šoks, dainuos daineles bei deklamuos eilėraštukus, papasakos, kokie stebuklai vyksta jo sodyboje ir aprodys savo Kalėdinius namus!

Programos kaina:

 • šeimai gruodžio 4-5 ir 11-12 dienomis – 70 eurų.
 • šeimai gruodžio 18-19 dienomis – 85 eurai.
 • grupei gruodžio 8 – 9 dienomis – 210 eurų.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apsilankymas pas Senį Kalėdą jo namuose be pašalinių žmonių;
 • Vaišės suaugusiems (karštas nealkoholinis vynas);
 • Momentinė bendra nuotrauka atsiminimui;
 • Vaišės vaikams (naminis limonadas);
 • Saldžios lauktuvės vaikams.

Sodybos aplinkoje taip pat veiks 3 palapinės, kuriose mažieji galės nusipirkti saldumynų, išsiųsti laišką Kalėdų seneliui (Kalėdų paštas) bei rasti šventinių dovanėlių (dovanų krautuvėlė).

Norime informuoti, kad sodyba yra asmeninė ir joje gyvenama, todėl būtina išankstinė registracija. Paskubėkite, vietų liko nedaug!

Vizitą pas Kalėdų senelį galite užsisakyti:

 • Tel nr.:  +370 656 30 867
 • FB paskyroje: https://bit.ly/3rhH987 
 • Sodyba „Perlytė“, Kaštonų g 117. Metelytė, Simno sen., Alytaus raj.

Kūrybinės dirbtuvės su „Karamelės oaze“

„Karamelės oazė“ ne tik kviečia pasilepinti įvairiais jų gamybos saldumynais, bet ir išmokti gaminti meduolinius namelius ir dekoruoti Kalėdinius sausainius! Pats metas ruoštis gražiausioms metų šventėms, tad kviečiame prisijungti, išmokti naujovių ir stebinti svečius, bei šeimos narius!

Lapkričio 26 d. kviečiame Jus prisijungti į „Karamelės oazė“ organizuojamus meduolinių namelių gamybos užsiėmimus, kurių metu turėsite galimybę susikurti išskirtinį namelį, kuris ne tik puoš jūsų namus tačiau ir dvelks nuostabiu Kalėdų aromatu! Priimamos 8 – 10 žmonių grupės, edukacinės programos kaina 40€ (į kaina įskaičiuoti karštieji gėrimai, saldžios pertraukėlės užkandžiai, visos reikiamos priemonės).

Gruodžio 3 d. „Karamelės oazė“ kviečia į Kalėdinių meduolinių sausainių dekoravimo užsiėmimus. Jie skirti visiems norintiems susikurti savo kalėdinius sausainius, kurie puoš namus ar bus padovanoti mylimiems žmonėms. Priimamos 8 – 10 žmonių grupės, edukacinio užsiėmimo kaina 25€ (Į kainą įskaičiuoti karštieji gėrimai, saldžios pertraukėlės saldumynai, visos reikiamos priemonės).

Edukacijos skirtos mažiems ir dideliems, todėl edukacijoje laukiami visi norintys!

Registruotis į šias edukacijas galima:

„Karamelės oazė“, Vilniaus g. 16, Alytus

Adventiniai šeštadieniai „Šv. Kalėdų belaukiant“ Alytaus kraštotyros muziejuje

Artėjant Kalėdoms, Alytaus kraštotyros muziejus paruošęs įvairias edukacines programas. Edukacijos paruoštos įvairaus amžiaus asmenims, todėl kviečiame visus apsilankyti Alytaus kraštotyros muziejuje, bei jo padaliniuose ir įgyti naujų žinių!

 • Gruodžio 4 d. 13 val., Savanorių g. 6, Alytus

Šeštadieninė popietė-edukacinės dirbtuvės „Advento vainikas”. Edukacijos metu pasigaminsite advento vainiką – šv.Kalėdų laukimo simbolį. Edukacija skirta suaugusiems ir vyresniems vaikams. Pagaminto advento vainiko kaina – 5 Eur. 

 • Gruodžio 11 d. 11 val., Savanorių g. 6, Alytus

Šeštadieninėje priešpietėje „Prakalbinta klumpė“ kviečiame į teatralizuotą folkloro pamokėlę šeimoms su 2-6 m. mažaisiais. Pasaką seksite visi kartu – ir maži, ir dideli. Edukacijos kaina – 3 Eur

 • Gruodžio 16 d. nuo 9.30 val., Archeologijos muziejus, Jiezno g. 2, Alytus

Kviečiame į Archeologijos muziejų, kuriame susipažinsite su veikiančia vienos vitrinos paroda ,,Restauruoti Alytaus kapinyno ir Šv. Liudviko bažnyčios radiniai”. Įkvėpti parodoje eksponuojamų archeologinių radinių keliausite į Kalėdines dirbtuvėles pasigaminti senovės alytiškių papuošalų. Edukacija skirta įvairaus amžiaus grupių lankytojams. Edukacija nemokama.

 • Gruodžio 17 d., nuo 10 val., Audiovizualiųjų menų centras, Kauno g. 9, Alytus

Edukaciniai užsiėmimai „Kalėdinių atvirukų dirbtuvėlės“. Edukacijos metu pasigaminsite kalėdinį atviruką. Edukacija skirta mokyklinio amžiaus vaikams bei suaugusiems. Edukacijos kaina – 3 Eur.

 • Gruodžio 18 d. 13 val., Savanorių g. 6, Alytus

Šeštadieninė popietė-edukacinės dirbtuvės šeimoms „Šiaudinukai”.  Edukacijos metu išmoksite šiaudinių sodų rišimo paslapčių. Edukacija skirta suaugusiems ir vyresniems vaikams. Edukacijos kaina – 3 Eur.  

Registruotis į edukacijas galite tel.: +370 607 81 825

Kučiūkų kepimo edukacija ir Kalėdų senelis Pivašiūnų amatų centre

Pivašiūnų amatų centre gausu edukacijų kuriose galite išmokti gaminti tradicines dzūkiškas bandas, velti veltinius, lieti žvakes ir dar daugiau. Artėjant Šv. Kalėdoms, Pivašiūnų amatų centras kviečia mažuosius į kūčiukų kepimo edukaciją. Čia vaikai išmoks kepti kūčiukus ir sulauks ypatingo svečio – Kalėdų senelio!

Tačiau tai dar ne viskas! Kalėdinei nuotaikai pakelti, gruodžio 16 d., 17 val. visi yra kviečiami į eglutės įžiebimą Pivašiūnuose. Susitiksime ten!

Registruotis į edukacijas galite tel.: +370 692 11 229

Pivašiūnų amatų centras, Trakų g. 33, Pivašiūnų k., Pivašiūnų sen., Alytaus r.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.