KaunasRenginiai

Gyvūnėlių paroda Kaune su Kake Make

2019-01-08 — Goda Leo0

main

KaunasRenginiai

Gyvūnėlių paroda Kaune su Kake Make

2019-01-08 — Goda Leo0

2019 m. sausio 11-13 dienomis Aleksandro Stulginskio universiteto parodų paviljone, Universiteto g 10c (įėjimas ir Parko g.) Akademija, Kauno r. vyks Tarptautinė veislinių gyvūnų paroda 2019 – Nuotaikinga vaikų šventė su gyvūnais.

Tai ketvirtoji Lietuvos veislinių paukščių augintojų asociacijos organizuojama specializuota paroda ir trečias tokio pobūdžio renginys, organizuojamas kartu su Lietuvos veislinių triušių augintojų asociacija.

 

Sausio 11 dieną vyks paukščių, triušių ir jūros kiaulyčių vertinimai, į kuriuos lankytojai nebus įleidžiami. Lankytojai parodoje laukiami sausio 12-13 dienomis.
Parodoje galima bus pamatyti virš 600 įvairių veislių gyvūnų. Tai veislinės žąsys, vištos, triušiai, jūros kiaulytės, egzotiniai paukščiai, alpakos ir stručiai. Renginio metu vyks veislinių paukščių pristatymai, apsilankyti kvies triušių kiemelis, gros gyva muzika, vyks parodos, atrakcijos ir edukacijos. Paukščių ir triušių augintojams vyks seminarai, kuriuos ves specialistai iš Lietuvos, Latvijos ir Slovakijos. Sekmadienį parodoje apsilankys KAKĖ MAKĖ.

Bilieto kaina suaugusiems 3 eurai, vaikams 1 euras, o vaikams iki 3 metų nemokamai.

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.