RenginiaiVilnius

Gegužės 15 d. – Šeimų diena Vilniuje

2016-05-03 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Gegužės 15 d. – Šeimų diena Vilniuje

2016-05-03 — Goda Leo0

Prisipažinsiu, kad prieš kažkiek metų svarsčiau, kodėl mes nešvenčiame ir galbūt reikėtų organizuoti Tarptautinės šeimos dienos minėjimą Lietuvoje. Todėl labai džiaugiuosi, kad kažkas šias mano (ir ne tik) mintis materializavo ir organizuoja puikų renginį. Tikiuosi, kad ir kituose miestuose bus panašių iniciatyvų. Jeigu žinote jas – parašykite seimosgidas@gmail.com arba komentaruose. O dabar nei pridėt, nei atimt – dalinuosi kas ten bus.

VILNIAUS ŠEIMOS ŠVENTĖ 2016 PROGRAMA

Gegužės 12 d.

19.00 val. – Šv. Kristoforo kamerinio orkestro „Dirigentų fiesta“ Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30). Meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus. Dirigentai: NUNO COELHO (Portugalija), SO AWATSUJI (Japonija), JOHANNES ZAHN (Vokietija), JONAS EHRLER (Šveicarija), KEREM HASAN (Didžioji Britanija) Įėjimas laisvas

 

Gegužės 15 d.

11.00–18.00 val. „Menų spaustuvės“ programa:

 • 11.00, 14.30, 17.00 val. DANSEMA: Spalvoti žaidimai. Interaktyvus šokio spektaklis 0–3 metų vaikams. Premjera.
 • 16 val. Animacijos spektaklis TĖČIO PASAKA

13.00–22.30 val. – „Skalvijos” kino centro programa:

 • 13.00 val. Nuotykių filmas „Nono, berniukas Zigzagiukas“ („Nono, het Zigzag Kind“), Nyderlandai, Belgija, Jungtinė Karalystė, Ispanija, Prancūzija, 2012 m.
 • 14.50 val. Drama „Avinai“ („Hrútar“), Islandija, Danija, 2015 m.
 • 16.40 val. Drama „Garsiau už bombas“ („Louder Than Bombs“), Norvegija, Prancūzija, Danija, 2015m.
 • 21.00 val. „Komuna“ („Kollektivet“), Danija, Švedija, Nyderlandai, 2016 m.

13.00-15.00 val. „Žiburio” labdaros ir paramos fondo renginys prie Baltojo tilto „Pavasario iškyla: kurkime vaikystę be vaikų namų“

Visus vilniečius, miesto svečius, šeimas, vaikus ir tiesiog draugų kompanijas kviečiame pasirūpinti užkandžiais, pledais ir atvykti į visos šeimos formatą atitinkantį renginį – pavasario iškylą Vilniaus mieste!

RENGINIO SCENOJE:

 • A. Noviko džiazo muzikos mokyklos pasirodymai;
 • šokių studijos “Exercise” pasirodymai;
 • Vilniaus tradicinio karate klubo “Puma” parodomoji programa; – iliuzionisto Manto Wizard pasirodymas;
 • teatro „Lėlė“ spektaklis vaikams.

13.45–14.10 val. Daugiavaikių šeimų asociacijos MES organizuojama šeimų eisena „MES už šeimą“ Gedimino prospektu nuo Katedros aikštės iki Lukiškių aikštės.

Tai eisena, kviečianti išeiti į gatves visus, kuriems ŠEIMA – pati didžiausia ir svarbiausia VERTYBĖ. Šia eisena norime atkreipti visuomenės , valdžios, jaunimo dėmesį į tai, kas yra pagrindas kiekvieno gyvenimui. Be šeimos žmogus tarsi neturi stuburo, pagrindo po kojomis. Todėl išeidami į gatves su savo antrosiomis pusėmis ir vaikais, parodysime, jog esant kartu su visa šeima galima kalnus nuversti.

RENGINIAI LUKIŠKIŲ AIKŠTĖJE: 14.10 val. Koncertas

Dalyvauja Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius, Kėdainių kultūros ventro vaikų kolektyvai.

 • 14.10 val. Justiniškių bendruomenė kviečia prisidėti prie ilgiausio vienybės piešinio kūrimo. 15.00 val. Konkurso „Metų gausi šeima 2016“ apdovanojimai
 • 16.00 val. Spektaklis vaikams „Kelionė pas TODĖL“
 • 17.00 val. „Muzikos perlų“ jaunųjų atlikėjų pasirodymas

Šeimos Lukiškių aikštėje galės jaukiai įsitaisyti pievelėje ant specialiai paruoštų patiesalų, kad mažieji klausytojai galėtų ne tik sėdėti, bet ir prigulti. Renginyje svečiuosis „Svajonių karavanas“, todėl visi norintys galės rašyti savo svajones, vaišintis sveika koše bei atsigaivinti arbata. Bus pastatyti atrakcionai / batutai vaikams, kuriuose vaikai šėls iki vakaro. Taip pat dalį vaikų užimtumo išspręs būrelių ir mokyklėlių salelės.

Daugiau informacijos: http://www.seimos.org/

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.