RenginiaiVilnius

Future Live – interaktyvi nuotykių ir pramogų paroda

2018-10-24 — Goda Leo9

main

RenginiaiVilnius

Future Live – interaktyvi nuotykių ir pramogų paroda

2018-10-24 — Goda Leo9

Pojūčiai, įspūdžiai ir stebuklai – magiškas trejetas, bene taikliausiai apibūdinantis Vilniuje CUP (Upės g.9, įėjimas šone, kuris „žiūri” į viešbutį) duris netrukus atversiančią vienintelę Lietuvoje interaktyvią nuotykių ir pramogų parodą „Future Live“. Visai šeimai skirta pramoga nukels į spalvingą ateities planetą, pilną paslaptingų gyventojų, augalų ir gyvūnų, bei mokys kurti ir pažinti, linksmins ir džiugins.

Interaktyvi paroda „Future Live” kviečia jus pasinerti į nuostabią kelionę po stulbinantį pasaulį, pilną nežemiškų būtybių, stebuklingų gėlių ir tolimų planetų augalų, kuriuos atrasti bus vienodai įdomu ir vaikams, ir suaugusiems. Parodoje meno objektų ir meno instaliacijų pavidalu mes sujungėme šiuolaikiškiausias interaktyvias technologijas, su kuriomis galima ir reikia susidraugauti. 3D mapping, projekcinis interaktyvumas, virtuali ir papildyta realybė – naudojame šias technologijas, kad įtrauktume parodos lankytojus į kūrybinį veiksmą.

 

„Šiuo atveju paroda – tai ne statiška ekspozicija, iš kurios kuo greičiau ištrūkti nori daugelis vaikų. Tai interaktyvi patirtis, kuri dovanoja ne tik pramogą, bet ir edukuoja. Linksmai, per žaidimus ir šiuolaikines technologijas, kurios taip vilioja ne tik vaikus, bet ir suaugusius, lankytojus supažindinsime su mus supančiu pasauliu, pavyzdžiui, parodysime, kaip susidaro planetos ar pakviesime pasivaikščioti po paslaptingą augalų ir gyvūnų pasaulį. Negana to, čia kiekviena svajonė virs realybe“, – intriguoja „Future Live“ direktorius Maksim Liublinskij.

Paroda veikti pradės nuo spalio 27 dienos. Patekimas į parodą – gyvos eilės principu (vienu metu parodoje lankytis gali ribotas kiekis žmonių). Įsigijus bilietą, parodą galima aplankyti visomis darbo ir savaitgalio dienomis pagal organizatorių nurodomą darbo laiką.

Renginio kalba: lietuvių, rusų ir anglų pagal poreikį.

Bilietai: https://www.tiketa.lt/LT/future_live_interaktyvi_nuotykiu_ir_pramogu_paroda_20041

Komentarų 9

 • Jurgis

  2018-10-25 15:19

  Kiek veiks paroda? Nes rašote “nuo”, bet neparašote “iki”. Tiketa nurodo 2 dienas. Tai tiek ir veiks? Nes pagal aprašymą “arodą galima aplankyti visomis darbo ir savaitgalio dienomis” galima būtų suprasti, kad veiks ilgiau.

  Kita, ko nesuvokiu: patekimas į parodą gyvos eilės principu, tačiau pateikiama nuoroda įsigyti bilietus. Kokia prasmė?
  1. Parduodate išankstinį bilietą, tačiau atvykus gali paaiškėti, kad suplanuotu laiku patekti nepavyks. Suprantu, kad bilietas galios ir vėliau, bet laikas mano bus sugaišintas. Gyva eilė suponuoja, kad bilietą logiškiau yra pardavinėti vietoje.
  2. nėra kosminė technologija suvesti numatytą limitą bilietų pagal atskiras konkrečias valandas. Ir pardavinėkite brangiau 20 ar net 50 proc. Įsigydamas išankstinį bilietą brangiau, klientas bus garantuotas, kad pateks jam tinkamu (pasirinktu) laiku. Likę neparduotos vietos tegul būna parduodamos gyvoje eilėje.

  Atsakyti

  • Goda Leo

   2018-10-30 07:37

   Sveiki,
   paroda veiks 9 mėnesius. Bilietus bus galima įsigyti ir vietoje. Čia jau organizatorių sprendimai, tikrai negaliu komentuoti 🙂

   Atsakyti

 • Asta

  2018-11-05 08:17

  Ar as nemoku skaityti, ar neparašyti, kurioj vietoj paroda?

  Atsakyti

  • Goda Leo

   2018-11-06 07:36

   Atsiprašau, paroda vyksta CUP – centrinėje universalinėje parduotuvėje – įėjimas iš viešbučio pusės šono.

   Atsakyti

 • Silvija

  2019-01-08 12:15

  Sveiki, ar galima sia pramoga issinuomoti atskirai? Pvz. renginiui?

  Atsakyti

  • Goda Leo

   2019-01-08 14:51

   Sveiki, reikia klausti jų, bet abejoju, nes viskas įrengta nuolatinei ekspozicijai, instaliacijos ir pan. Nebent turi kažką papildomai. Bet taip pat ten yra salės švęsti renginius ar gimtadineius.

   Atsakyti

 • Rita

  2019-02-06 08:37

  O kiek vaikų gali vienu metu ten patekti, nes galvotume atvesti klasę- 24 vaikai + mokytoja. Ir gal ta proga nuolaida bilietams būtų?

  Atsakyti

  • Goda Leo

   2019-02-12 07:46

   Sveiki, reikia tartis su organizatoriais, kurie rašo: Grupes priimame ir nedarbo laiku pagal išankstinę registraciją

   telefonu +370 693 33 339

   Atsakyti

 • Arūnas

  2019-11-03 15:23

  Neverta tu pinigu visai. Vaikam patiko na max 30min. Mažai pramogu. Buvau su dviem vaikais 7 ir 10 metu. Nieko ispūdinga. 🙁

  Atsakyti

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.