RenginiaiVilnius

„Fėjų slėnis“ sugrįžta!

2023-01-02 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

„Fėjų slėnis“ sugrįžta!

2023-01-02 — Goda Leo0

Fėjų slėnyje tikras sujudimas. Pasakų pasaulis ir vėl atvers duris visiems, tiek gimtadieniams, tiek ekskursijoms, tiek kūrybinėms dirbtuvėms jau Ogmios miesto „Outlet Park“ (Verkių g. 31C Vilniuje) kavinių zonoje sausio 7 dieną, o 16 val. įvyks oficialus atidarymo renginys su Fėjų slėnio autore Edita Lei ir dainininkėmis Aurelija bei Gabriele. Jos kviečia visus į pristatomąjį Fėjų slėnio Pasakų pasaulio durų atvėrimo renginį, kurio metu sužinosite, o gal tik prisiminsite dar kartą – kur, kaip ir kodėl jis atsirado, kūrėsi ir plėtėsi. Apie tai papasakos Fėjų slėnio autore Edita Lei.

Taip pat laukia muzikinė programa, kurią pristatys pasakų pasaulio gyventojų fėjų, kaukų ir gnomų draugės, Aurelija ir Gabrielė. Jų dainos taip pat ypatingos, kurtos kartu su Edita Lei. Ir, žinoma, jos taip pat apie fėjų slėnio gyventojus. Kad galėtumėte dainuoti kartu, jau dabar galite pradėti mokintis dainas, nes jos visos yra patalpintos https://www.youtube.com/@fejuslenis paskyroje: „Fėjų slėnis“, „Plepsės dainelė“, „Draugystė“, „Tindilin“, „Laiškas Kalėdų seneliui“ ir kitos. Muzikinė programa iš dalies paremta Editos Lei pasakų motyvais.

 

Mamos Aurelijos ir jos dukters Gabrielės duetas, pristato teatralizuotą pasirodymą ir tarsi apdainuoja istorijas iš knygų puslapių, prabildamos net herojų balsais. Nuotaikingos dainos lengvai sukurs šventinę nuotaiką, o žaismingi tekstai privers vaikučius ir jų tėvelius dainuoti kartu. Didelę patirtį scenoje turinti Aurelija Čižauskaitė-Butkaliuk tiki, kad suteiks mažiesiems klausytojams daug gražių emocijų. O dar maža, bet turinti nemažą patirtį scenoje, Gabrielė Butkaliuk, suteiks žavesio bet kokiam pasirodymui ir džiugins tiek mažus, tiek didelius klausytojus.

Programos trukmė – 1 val., kurta 5-10 metų vaikams, tačiau puikiai subalansuota visai šeimai:
https://www.youtube.com/watch?v=_IXI20a_mQI&t=22s

Renginys nemokamas, tačiau prašome iš anksto užsiregistruoti el.p. pojuciuakademija@gmail.com arba tel. +370 604 39999

Po renginio bus galima apsilankyti Fėjų slėnyje ir susipažinti su visais personažais, apie kuriuos išgirsite pasakojimuose ir dainose. Apie Fėjų slėnį esame rašę https://www.seimosgidas.lt/feju-slenis-ypatinga-vieta-privercianti-tiketi-stebuklais/

Dar nebuvusiems, smalsu bus žinoti, kad visi du šimtai kvadratinių metrų pasakų pasaulio yra sukurti ir įrengti pagal autorės knygas ,,Laiškas fėjai“, ,,Fėjų muzika“, ,,Miglų slėnio Fėjų pasakos“, ,,Miglų slėnio Fėjų burtai“ ir ,,Naminukas Nemigėlis, nuotykių pradžia”, “Popierinė karūna”. Kadangi autorė yra lėlininkė, tai knygų iliustracijos yra personažų-lėlių ir jų aplinkos fotografijos. Apsilankę, ,,gyvai“ išvysite tai, apie ką kalbama knygose. Keliaudami miško labirintu pamatysite savo nameliuose ir kiemuose bruzdančias fėjas, puotaujančius gnomus, urvuose besislepiančius drakonus

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.