RenginiaiVilnius

Edukacinis renginys tėvams ir vaikams „Rikis” stalo žaidimų parduotuvėje

2018-08-16 — Goda Leo0

main

RenginiaiVilnius

Edukacinis renginys tėvams ir vaikams „Rikis” stalo žaidimų parduotuvėje

2018-08-16 — Goda Leo0

Ei, rimti ir ne visai rimti mamos ir tėčiai! Rugpjūčio 18 dieną, šeštadienį, kviečiame jus į žaismingai edukacinę dieną RIKYJE. Čia, į vieną vietą subūrę savo draugus – Pirmyn Žaidimams bei VRoom.lt – kviesime pramogauti su tikslu, ir ne bet kokiu, o tikslu įgyti svarbių įgūdžių bei žinių jūsų vaikams. Lauksime jūsų nuo 12 val. Šv. Stepono g. 5, Vilnius.

Be įvairiaspalvės renginio programos jūsų laukia gausybė akcijų ir specialių pasiūlymų stalo žaidimams šeimai ir vaikams. Kai kuriems žaidimams taikysime nuolaidas iki 50 %!

 

Renginio programa:

🎨 Kūrybinės dirbtuvėlės jauniesiems žaidėjams, kurių metu atvykę vaikai galės kurti savo stalo žaidimą! Argi ne jaudinanti patirtis! Dirbtuvėles pristato profesionali Pirmyn Žaidimams neformalaus ugdymo komanda, o kiekvienas dirbtuvėlių dalyvis dalyvaus loterijoje, kurioje galės laimėti RIKIO prizų!

🎲 Lavinamųjų stalo žaidimų vaikams ir šeimai pristatymai. Išbandykite daugybę stalo žaidimų, padedančių lavinti pačius įvairiausius įgūdžius – nuo smulkiosios motorikos iki aritmetinių bei kūrybinių gebėjimų.

🎓 Pirmyn Žaidimams specialistų konsultacijos ir patarimai, kaip žaidimais ugdyti vaiko įgūdžius, auginti kompetencijas ir gilinti žinias.

🎤 Kūrybiniai įrankiai virtualioje realybėje su VRoom.lt – kartu su savo mažaisiais žaidėjais galėsite pasinerti į jaudinantį virtualios realybės pasaulį bei išvysti jos ugdomąsias galimybes.

🎲 Vaidmenų žaidimo Dungeons & Dragons vaikams pristatymai. RPG – itin populiari pramoga, kuria mėgaujasi tiek patyrę žaidimų vilkai, tiek mokinukai. Nustebsite sužinoję, jog vaidmenų žaidimai ne tik padeda lavinti vaizduotę, bet ir aritmetinius gebėjimus, mąstyti strategiškai bei kritiškai, komunikuoti bei bendradarbiauti su kitais komandos nariais.

Dalyvavimas nemokamas!

Komentuok

Tavo el. paštas nebus skelbiamas. Jis bus naudojamas tam, kad mes galėtume susisiekti.